Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2éve van barátom, terjesztenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zita56 kérdése:

2éve van barátom, terjesztenek rólam pl. megcsaltam enyelgek férfiakkal De én nem néztem soha más pasira. Miért csinálja? Régebben sok fiú haverom volt, de nem volt semmi köztünk.

Figyelt kérdés

Rájuk miért féltékeny, amikor nem tartom velük a kapcsolatot?

A párom olyanokat megtiltott ne beszéljek férfiakkal még az osztálytársaimmal se.Nem menetem el nélküle bulizni mindig vele voltam ha elmetűnk. Nem öltöztem kihívóan, nem flörtöltem férfiakkal nem piszkáltam másokat. Egyszer elkértem az osztálytársamtól az órai anyagot és már veszekedett velem. Most gondolkozási időt kért mind erre, de azt mondta ne reménykedjek ilyenekbe, hogy folytatjuk. De ő is szenved látszik rajta szeret és hiányzok neki. A szülei is beszélnek vele. De azt mondta ne hívogassam és hasonlók. Az anyukája tartja bennem a lelket, hogy minden jóra fordul. Sokat vitatkoztunk, mindig volt valami gond. DE tudja jól nekem nagyon fontos. Most mit csináljak? Hogy bizonyítsam be? Hogy szerezzem vissza? Lehet rá még esély? Én nagyon szeretem és ő a világon a legfontosabb. Megbántott le ribancozott, de azt is megbocsájtottam. Most mi lesz? Meg zsarolt ha rá nézzek másra, vagy beszélek más férfival szakít velem. És ezeket elviseltem. Most mérlegeli a dolgokat van rá lehetőség? És azt mondta ne reménykedjek de a szülei pont az ellenkezőét mondják. Mit csináljak?


2011. máj. 18. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha szakítotok,mert ő birtokolni akar, így nem lehet élni.A végén azt veszed észre h. még dolgozni se fog elengedni és a bolba is csak kisérettel mehetsz.Én is féltékeny vagyok,de ha a párom beszél egy lánnyal még nem fogok megtíltani h. másnap elmenjen dolgozni vagy suliba.Túl féltékeny.Amúgy nekem volt egy barátom aki sose engedett sehová, ha a haverokkal dumáltam,egyből azt gondolta h. incselkedem,pedig csak vicces dolgokról beszéltünk és ezért nevetgéltünk.Közben meg ő volt az aki állandóan csajozott.Birtokolni akart de úgy h. közben ő azt csinál amit akar.
2011. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kínozd magadat. Őt sem. Nehéz, de szakíts vele végleg. Ebből már jó kapcsolat nem lesz. Gondolkozz.
2011. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég komolynak tűnik a személyiségzavara. Hagyd ott, amíg nem késő. 34/F
2011. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!