Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyű, kilátástalan helyzetb...

Szörnyű, kilátástalan helyzetbe kerültem. Legalábbis számomra jelenleg ez a szituáció abszolút az. Mondanátok nekem néhány segítő/biztató szót?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a párommal, eddig felhőtlen volt a kapcsolatunk, imádtam, imádott, boldogok voltunk.

Az utóbbi pár hónapban elkezdett furcsán viselkedni, ami nekem feltűnt. Először eltusolta az ügyet, mondván, hogy nagy a nyomás a munkahelyén és a többi ehhez hasonló duma.. Aztán kezdtem gyanús jeleket észlelni időszakosan el-eltűnt, ha hívták félrevonult és halkan beszélt, hogy nehogy meghalljam. (ilyet előtte sosem csinált)

Persze egyből arra gondoltam, hogy megcsal, ezért szemtől szemben mindenféle kertelés nélkül szembesítettem a 'vádjaimmal'. Rögtön védekezni kezdett, hogy rémeket látok meg blabla de aztán bevallotta, hogy mégis csak valami, ami nyomja a lelkét és - bár először titkolni akarta - úgy érzi el kellene mondani.

Hosszas beszélgetés után végülis kiderült: nem csalt meg. De bárcsak ez lett volna a probléma.

Megtudtam ugyanis, hogy neki van egy 3 éves gyereke.. Ezt ős is három hónappal ezelőtt tudta meg. A sztori bonyolult, a lényeg az, hogy mielőtt összejöttünk volna egyik munkatársával volt viszonya, a nőnek viszont volt vőlegénye, ezért ez sosem fordult komolyabbra. Aztán később a hölgyemény teherbe esett, megszakított a párommal minden kapcsolatot és egyből hozzáment a pasijához, aki nem mellesleg elég jól kereső állásban elég jó pozíciót tölt be. Na mindegy. Megszületett a gyerek, a kapcsolatuk idővel megromlott és a nő nem régen felhívta páromat, hogy igazából az övé a gyerek és azon lesz, hogy visszaszerezze bármi áron.


Teljesen kétségbe vagyok esve, nem tudom mit tegyek. Igazából én abban sem vagyok egészen biztos, hogy ez a nő 100%osan igazat mondd, de mit csináljak ha a párom meg hisz neki? :s Attól tartok a gyerek szépen lassan újra összekovácsolja őket..


2011. máj. 17. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
első körben apasági vizsgálat
2011. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben, mindenképpen kérnék egy apaságit. Ha drága, ha nem, jobb ha tudja az ember. Utána várnék, hogy mit akar a nő. Pénzt, esetleg egy alkalmi bébiszittert, vagy pedig biztosan a párod kell neki. Ha elfajulnak a dolgok, és mégis csak a gyerek apjára pályázik, akkor beszélnék vele. Először szépen, aztán csúnyán.
2011. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Kérhetne a párod vérvizsgálatot, hogy övé-e a gyerek, kb 98%-osan megtudják mondani, persze lehet kivülről is látszik a gyereken. Én azért rávenném a párod, hogy eddig hazudott a csaj, lehet most is hazudik. Nem lehet benne bizni.


Ha csak viszonya volt a nővel, akkor nem lehetett mély kapcsolat köztük, csak szex. Tehát nem kovácsolhatja öket össze újra.


Türelmesnek kell lenned.

2011. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha a baratod szeret es veled szeretne maradni, nincs az az Isten aki elvenne ot toled. Nem hinnem hogy elhagyna teged egy noert, akivel szexkapcsolata volt.

A baratod nem csalt meg teged, nem tett neked semmi rosszat, remelem nem haragszol ra, hiszen nem tehet az egeszrol (azt kiveve, hogy nem hasznalt ovszert). Biztositsd ot arrol, hogy mellette allsz akarmi is lesz az apasagi vizsgalat eredmenye. Mert az kell, az az elso lepes.

2011. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Elozo vagyok, kolunben azt hiszem a nonek kell fizetnie az apasagi tesztet, mas volt a volegenye abban az idoben, torvenyileg tole kellett volna terhesnek lennie, ha akar valamit a baratodtol, neki kell bizonyitania az apasagot. Bar ebben nem vagyok 100%-ig biztos.
2011. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Apasági vizsgálat minden kételyt megszüntet, mert lehet a vőlegényén kívül nemcsak a pároddal volt vagy teszem azt pont a vőlegényé.... ezt utólag számolgatni 3évre visszamenőleg ...hát nem jó. Úgyhogy vizsgálat tuti kell. Aztán párod a lényeges, hogy hogy érinti ez a dolog. Sajnos sem ő sem a gyerek nem tehet arról, hogy így kell most ezt kideríteni. A lényeg, hogy ha örül annak, hogy van egy gyereke akkor hagyd, és kiderül, hogy az övé akkor hagyd, hogy foglalkozzon vele. De attól 3 év múlva nem fog visszaszeretni a gyerek anyjába.... ha téged szeret akkor meg pláne nem. Lehet a hülgyet eddig a férje tartotta el, és kiderülhetett vmi elhagyta és így kell vki aki tovább finanszírozza az ő és a gyerek életét, így lehet pont kapóra jön ha tényleg a te párodtól fogant a gyerek. Szokták mondani, hogy nem jó az aktuális pár beleszól a régi dolgokba, de én igenis felmérném a lehetőségeket és, hogy milyen nő az anyuka. Nem hinném, hogy pont váláskor jött meg a lelkiismerete, és azt sem, hogy szerelemmel kellene a párod neki... szerintem egyértelmű tartás miatt. Nézz utána, és legyél a párod mellett, ha az övé a pici akkor is! Ne akadályozd, hogy láthassa, ha eddig nem volt fontos, a nőnek hogy tudja a gyerek ki az apja és fordítva akkor ő is viselje el, hogy a feltételezett apának lehet azóta párkapcsolata, családja stb. Ez a minimum amit el kell viselnie, cserébe, hogy nálatok most ez miatt akár tönkre is mehetett volna a kapcsolat. Lényeg, támogasd őt.
2011. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem haragszom rá és abszolút támogatom, de azért legbelül rettegek is egy kicsit.

Mert ki tudja mit érzett a nő iránt? Attól függetlenül, hogy csak szex volt (a vőlegény miatt ugye nem lehetett semmi komoly) még simán bele lehet szeretni valakibe.. :S

2011. máj. 17. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!