Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném féltékennyé a...

Hogyan tehetném féltékennyé a férjem? Nem konkrétan férfira gondolok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Miért szeretnéd féltékennyé tenni?
2011. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem férfi, akkor eszembe jutott egy lightos megoldás: kezdj el egyre csinosabban öltözködni, sminkelni egyre nőiesebb lenni stb. Nálam ez kimondatlanul bár, de bevált. Szép lassan apránként elkezdtem más stílusú ruhákat vásárolni magamnak elkezdetem változni. Talán az embernek időnként kell a megújulás. Kellemest a hasznossal.
2011. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

öltözz feltűnően csinosan ha mész valahova (elég a boltig is)


(egyszer festettem ki magam és mentem szoknyába a boltba,azóta nem mosom le magamról h a boltos srácnak akarok tetszeni:D)

2011. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

MINEK alarod féltékennyé tenni a férjedet? Szeriented abból valami jó sülne ki? Csak akkor lesz féltékeny, ha sikerül a beléd vetett bizalmát megingatni, és attól kezdve többé nem fog neked hinni, többé nem fog bizni benned - és pár hónap múlva ezért fogod rosszul érezni magad a kapcsolatotokban, és felteszed a következö kérdést:


A férjem nem bizik benne, nyomozgat utánam, nem hiszi el, amit mondok, mit csináljak, mert nem birom tovább?


Egy JÓL müködö kapcsolatban NINCS HELYE féltékenykedésnek, és addig örülj, amig bizik benned a férjed. Mert a bizalmat megingatni, tönkretenni könnyü, de helyreállitani majdnem lehetetlen.

2011. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer együtt mentünk gyógyszertárba a férjemmel, ő azonnal eltűnt jobbra speciális krémeket nézegetni, én meg mentem a pulthoz a receptemmel. Tehát a gyógyszerészeknek nem tűnt fel, hogy együtt vagyunk.

A gyógyszerész, aki kiszolgált, egy fiatal srác volt, fülig érő szájjal bazsalygott, majd vigyorogva állt, kezében a cuccal és a bankjeggyel. Én várakozóan néztem rá, ő vissza, egy darabig bámultuk egymást (én kérdőn, hogy mikor kapom már meg a gyógyszert meg a visszajárót :)).A srác közben feleszmélt:

- Öööö...mit is akartam most? - majd bambán nézett hol a gyógyszerre, hol a bankjegyre - Jaaa...visszaadni...öööö....ja, a gyógyszert is odaadom akkor...hihi...ööö....


A férjem végignézte pár méterről. Egy darabig királylányként kezelt utána :)

2011. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy nőt. Vagy beszáll harmadiknak, vagy féltékeny lesz. De valami biztos: Valamilyen érzelmi reakciót ki fogsz nála váltani ezzel.
2011. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam csinálni,hogy 1-2 napig nem "foglalkozom vele",nem bújok oda hozzá nem mondom neki,hogy szeretlek és akkor észbe kap,valami nem oké,akkor rájön egy kis féltékenység én húzom az agyát kicsit.imádom olyankor olyan édes :-) De ez nekem bevált,évente 2-3 alkalommal van ez!

21/N

2011. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!