Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Egy férfinek miért kell féltékennyé tenni egy olyan nőt aki tetszik neki és tudja hogy a nőt idegesítheti ezzel? Mire jó ez? Már azon gondolkodtam ezzel akar lekoptatni!

2011. okt. 30. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt attól a férfitól kellene megkérdezned.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2011. okt. 30. 20:55 Privát üzenet
Ostobaságból. De ha neked tetszik a srác, akkor mond meg neki udvariasan de határozottan....

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2011. okt. 30. 20:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen tetszik.Meg is mondtam neki hogy erre én nem vagyok vevő,sem kíváncsi.De lehet megsértődött mert annyit irt sajnálja hogy így viselkedett!Azóta nem keres.

# 3/6Időpont 2011. okt. 30. 20:59 Privát üzenet
Akkor hagyd a fenébe....

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2011. okt. 30. 21:02 Privát üzenet
Hány évesek vagytok? Mert nem mindegy, hogy milyen korban vagytok...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2011. okt. 31. 13:12 Privát üzenet

Szerintem meg lekoptatni akart! Ne haragudj, de ez lehet az igazság!!! Ne fuss utána!

26L

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2011. okt. 31. 15:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Én defektes ember vagyok, hogy ilyenekről sohasem gondolkodtam?
Amerikában máshogy adják meg az időt. Szóval mit jelent ez szerintetek? Már annyit gondolkodtam rajta, de nem tudtam rájönni: pl. : Friday 9/8c Ez hány óra?
Nehezen hízóknak milyen tömegnövelőt ajánlotok? Én ezeken gondolkodtam: Jumbo, Gaint Fast, Serious Mass, Tested Gainer. Véleményetek a felsorolt termékekről, illetve további...
Megfelelő lenne ez a konfig? (hosszú távra gondolkodtam, később max videokártya csere)
Cane Corso 8 hetes kiskutyám van, prémium száraz kutyaeledel kiválasztása előtt vagyok. Olyan kellene ami viszonylag tűrhető áron van és a minősége is elfogadható. Gondolkodtam a...
Új telefont szeretnék venni, valami nagyon joo modern telefont szeretnék gondolkodtam Iphone-ban de nemtudom megérie mit ajánlotok?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!