Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rányitottam a szüleimre, most...

Rányitottam a szüleimre, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mentem be gyertyáért mert amikor fürdöm a kádban mindig meggyújtok egyet, és anyámék szobájába volt. De amikor benyitottam ők takaró nélkül elengedve magukat mintha mennybe lennének szexeltek, sőt elég kínos résznél nyitottam be(orálnál). Apám rámordított hogy "kifelé". Hallottam hogy anyám elsírta magát, félek hogy lelkileg most tönkrettem ezzel :S Apámtól meg azért mert rámordított úgyhogy gyengébbik nemmel beszélt. Lécci ajtókopogós cuccal ne gyertek, és megoldást mondjatok.


19


2011. máj. 18. 23:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

megbékélnek..apud valszeg azér ordított mert annyira meglepődött...hidd el nem szántszándékkal....anyud meg megijedt...hogy vajon most mi lesz címszóval....hidd el összeszedik magukat és leülnek veled megbeszélni...de azért te is kérj bocsánatot :)


L/21

2011. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

Szal ezekszerint te lány vagy:D Én is jártam így, épp lovagló pózba csinálták, mondtam hoppá azt ki is mentem, mondjuk én betegvoltam és gyógyszert akartam volna. Azóta mindig hallgatózok, mert van amikor simán lehet hallani hogy akcióznak:S

Hogy mit tegyél? csinálj úgy mintha mi sem történt volna, bár apád megnyilvánulása kicsit...:S


Na mindegy, ha te is szeretnél szexelni akkor dobj egy levelet ha gondolod:)

2011. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

1: gyorsan töröld a fejedből a látottakat

2: ne izgulj, ez mindenkivel megeshet, nem lesznek mérgesek, gondolom apád azért kiabált, mert meglepődött, plusz a szülők nem szeretnék illusztrálni is a felvilágosítást úh sztem meg is ijedt kicsit :D

3: örülj h szexelnek

2011. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Irigyelek. Én örülnék ha rájuk nyitnák és azt látnám hogy szeretkeznek vagy ha csak hallanám. Mert akkor tudnám hogy szeretik egymást. Amire kevés esély van :S:(
2011. máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

ma 23:20

van benne valami...az enyémek évek óta külön alszanak...anyunál még vibrit is találtam...szal ja...nincs szüksége apura...tök szar hogy már csak azért vannak együtt mert mért ne..:S

2011. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
hát elégg kinos szitu,az fix. de ez inkább az ő hibájuk. felnőtt ember létükre becsukhatták volna az ajtót,vagy nem akkor kellett volna csinálni,mikor te is otthonvagy. de ez már a tényeken nemváltoztat. szerintem csinájj úgy mintha nemláttál volna semmit. szüleidnek meg csak annyit mondj,hogy sajnálom,bocs hogy rosszkor mentem be,"nemláttam semmit",felejcsük el mindannyian. és kész. nyilván ha 19 éves vagy már nem hiszed azt hogy a gólya hozza a kisbabát. szal ez van,ennyi,nem kell túltárgyalni
2011. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer nővéremre nyitottam rá a barátjával. Fényes nappal, ráadásul az én szobámban (azzal jöttek, hogy ott nagyobb az ágy. Pfff...).

Gyorsan kimentem és bekiabáltam, hogy mindent bele. Különösebb tragédia nem történt.

Szerintem anyád meg inkább elröhögte magát a helyzeten. Egy felnőtt nő nem fog azért sírni, mert szexel a saját férjével. Bizonyos kor felett erre már inkább büszkének kéne lenni.

2011. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem igazán értem senki reakcióját.. jó, apuka ordítása oké, hisz nem volt kedve megszakítani a dolgokat, na, meg közönség se hiányzott. De anyuka miért sírta el magát? Jó, hogy te az ordítástól megijedtél.. de végül is, 19 vagy már. Max. kisgyerekemnél esnék kétségbe, hogy a látottaktól megáll a fejlődésben..
2011. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

ma 23:41


ez tetszett :D köszike :D

2011. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

23:42


csaj voltam xD

2011. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!