Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan ertelmezzem?

Ezt hogyan ertelmezzem?

Figyelt kérdés
Nemreg van parom,aki 31eves,nagyon jol elvagyunk,csak meg az ismerkedesnel tartunk,ugyhogy meg nem tortent semmi koztunk.Tegnap kocsiban elvoltunk,amolyan duplarandi volt,a baratnom a baratjaval kint ultek a parkban mi a kocsiban.Elegge forrt a levego korulottunk,elojottek a szenvedelyek.Utana mar indulni keszultunk,igy felhivta a baratnomeket es mondta nekik,hogy gyertek mert mar a kukaba is szerelmes vagyok.De ezt olyan viccesen mondta.Ezt a mondatat nem tudom ertelmezni,hogy most vegul erez irantam valamit?vagy csak mondta a hulyeseget.
2011. máj. 19. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak poén volt. :)
2011. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit jelenthet, hogy már annyira be van indulva, hogy mindegy lenne kivel:-) Persze poén. Semmit nem jelent, illetve azt igen, hogy be volt rád indulva.
2011. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is poén volt, de biztosan tetszel neki.
2011. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ő is ezen a mondaton rágódik....
2011. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!