Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ezt most hogy értelmezzem? Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Lelki gondjaim vannak, elég sok. Pszichológushoz járok. Kilyukadtunk ott, hogy a sok gond mellett az a bajom, hogy nem fogadom el a saját szexualitásom.

Ez szerintetek mit takar pontosan? Milyen ha valaki nem fogadja el a szexualitását?

Olyanok vannak velem, hogy néha zavart ah apu rámnézett, nem merek boltba menni fehérneműket venni még barátnőkkel se, nem tudok a fiúk szemébe néni pedig szemezni akarok velük.

EZ ellen mit tudok tenni? Elfogadni a szexualitásom?:D Tudom, hogy furán hangzik, na de na, ezt mondta :D


2011. okt. 18. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vajon miért nem a pszichológustól kérdezed meg ezeket ha jársz?
2011. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdésed. Két hét múlva megyek legközelebb és addig nem bírom ki. Akkor meg "értettem" mit mond, de a megoldást elfelejtettem megkérdezni.
2011. okt. 18. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne itt kérdezd ezt, ne próbáld magadat diagnosztizálni. Olvashatsz a témában, de ne itt... ha egy csomó hozzám hasonló laikus ember beír valami oltári nagy hülyeséget, akkor az megint bajos, ha elfogadod.
2011. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

J válasza


Igen nem birod elfogadni hogy nő vagy és a fiukat szereted hogy érdekel a szex hogy érdekel a nagy kemény f.asz. pedig ez teljesen normális mint ahogy a fiukat is a lányok a punci érdekli. nincs semmi rossz ebben nem ciki teljesen normális fogadd el és vállald föl madad

.

2011. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) Tudom, hogy nem itt kellene, de nem tudom, hogy kitől kérdehetném meg. Anyutól nem, aputól sem, a másik az osztályfőnököm lenne akiben annyira megbízom de Ő most elutazott.

De én úgy érzem, hogy elfogadtam magamban ezt, mégse merem ezeket a dolgokat. Én tudom, ogy a fiúk tetszenek és hogy lány vagyok, én örülök ennek de nem tudom mit tehetnék.

2011. okt. 22. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!