Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt hogyan értelmezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés
Röviden annyi lenne a történet,hogy 3 hete megismertem 1 lányt!Általában csak hétvégenként futunk össze bulizni,meg előtte kis iszogatásra (ez 1x fordult elő mult héten)!Az a lényeg hogy minden hétvégén buli után hazakisérem,ott még előttük beszélgetünk kicsit,de utána 3 puszi,és indulok haza!Az a lényeg,hogy állitólag nem akar tőlem semmit,de viszont a buliban,csak velem hajlandó táncolni,férfiak közül!Vagyis nem láttam még senkivel,hiába mentem el leülni vagy ilyesmi!Azt elkell mondanom róla,hogy nagyon szókimondó,szóval azzal nem lenne gond,hogy félénk vagy ilyesmi! De akkor mégis mire véljem ezt a viselkedést?
2011. okt. 18. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod vannak olyan lányok akik szeretnek mindenkivel kikezdeni

Ha régebb óta nincs pasija akkor lehet h csak egy kis megerősitést akar tőled

Nekem is volt már olyan h úgymond ,,cicáztam,, egy sráccal mégsem kellett nekem

De lehet h nem igy van

én nem ismerem ezt a lányt kérdezd meg pl egy barátőjétől

2011. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgytudom,hogy nemrégiben volt neki valaki,egy elég hosszú kapcsolat,de az már a végén igen rosszra fordult,és szétmentek! Pontosan az idejét nem tudom megmondani! Megerősitést? Hmm...általában 2 csajjal szoktam a buliba menni,vele és a b.nőjével :) Szóval ezt könnyű lesz megtenni,igaz a b.nője állandóan összeakar minket hozni :D
2011. okt. 18. 12:06
 3/4 anonim válasza:

Személyes (férfi) véleményem szerint ez a lány nem akar senkitől se semmit. Biztosan nem tudta elfelejteni még az előző szerelmét / szeretőjét. Szerintem tehetnél majd egy-két "határozottabb lépést" a kapualjban "az ügy érdekében" :) hogy történjen már végre valami... Mert így gondolom úgy érzed, hogy eléggé egy helyben áll a téma.

Sztem légy férfi, mutasd meg neki, h más nőknek is tetszel, kicsit dumálgassál más nőkkel is a szeme előtt bátran! ;) Kapjon már magához! ;) De a végén mindig kísérd haza, karold át séta közben a derekát, legyél kedves vele, És valamit improvizálj a végén! :)


így jó lesz sztem! :) Good Luck!! :)

2011. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszi szépen :) Megcsinálom,max elküldd a francba ahogy ismerem,de nemaggódok ezmiatt :) Majd meglátjuk mi sül ki a végén ;)
2011. okt. 18. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!