Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs szex a házasság előtt,...

Nincs szex a házasság előtt, nem hülyeség?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok vallásos, nagyon nem is értek hozzá. Csak elgondolkoztam, hogy ez mekkora butaság. Nem egy olyan házaspárt ismerek, akik 20-25 év házasság után csak élnek egymás mellett, a szexben nem voltak egyformák az igényeik, emiatt eltávolodtak, és egyik fél kicsapong.

Én azt tartom, hogy házasság előtt igenis meg kell ismerni a másikat minden téren, szex terén is,persze ez alatt nem azt értem, hogy akkor fűvel-fával. Ez olyan, mintha az ember zsákbamacskát vásárolna.


Ezt csak én látom így, vagy van, aki egyetért?


2011. máj. 19. 12:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%

A vallásos embereknek nem butaság, még ha nekünk az is.

Biztos vannak előnyei és hátrányai is egyébként.

2011. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
39%
A vallásos embernek a szex nem örömforrás, hanem szaporodási forma. Úgyhogy nekik mindegy.
2011. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
39%
egy vallálos ember elmagyarázhatná hogy mi értelme van. nem tetszik istennek, vagy mi? :D
2011. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%
Az azért látszik, hogy te még nem éltél 20-25 év házasságban.
2011. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem pont ugyanannyi előnye van, mint hátránya. Én is szívesen vártam volna, pedig még vallásos sem vagyok,mert nem szerettem volna egy tucat emberrel összefeküdni, aztán meg kiderüljön hónapok/évek után mégsem ő volt az igazi. Viszont mivel a mai férfiak talán 1 % lenne benne ilyesmibe, ezért letettem róla, és a jól kiismerem a másikat és elég sokat várok az együttléttel opciót választottam. Szerintem ez arany középút. De szerintem akkor is szép dolog, ha valakik egymásnak tartogatják magukat.
2011. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Tényleg nem éltem még hosszú házasságban, sőt még rövidben sem, de azért van előttem pár példa.

És egyet értek azzal is, hogy nagyon szép dolog, hogy "kivárják" a másikat.

Csak a körülöttem lévők, akik katolikusak, és tiszteletben tartották ezt, mindegyik befürdött.

2011. máj. 19. 12:25
 7/42 anonim ***** válasza:
76%

Én is rengeteg olyan házasságot látok, ami kiégett és az egyik fél kicsapong, túlnyomó többségüknél volt szex házasság előtt.

Ne ítélkezzünk már mások felett olyan dolgokban, amihez semmi közünk.

2011. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
34%
De szerintem az, végül is ki szereti a zsákba macskát? Szerintem jobb tudni idejében hogy milyen a szex mert mi van ha össze házasodtak és kiderül hogy borzalmas.
2011. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
19%
Én nem is tudnék sex nélkül élni. :D
2011. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
41%

Ha pár kisovodásnak odaraksz egy bonyolult matekképletet, nem fogják meglátni az értelmét és előbb utóbb azt mondják, hogy badarság és bolond, aki ilyesmikkel törődik.


Pont így, a házasság előtt nincs szex butaságnak és zsákbacicának tűnik neked, de hidd el nagyon is megvan a szerepe és értelme.

2011. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!