Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig maradhat boldog egy...

Meddig maradhat boldog egy házasság szex nélkül?

Figyelt kérdés
8 év együttélés, 2,5 év házasság után, 8 hónapos gyerekkel a "hátunk mögött" sajnos mi is beleestünk a szokásos csapdába: a gyereknevelés, a mindennapok, a hajsza és a rutin szinte megsemmisítette a szexuális életünket. Annyiból még menthető a dolog, hogy ezt mindketten felismertük, tudunk is beszélni róla, és azt is, hogy változtatni kell, de a tettekig mégse jutunk el. Pedig (szerencsére) még az érzelmek megvannak, a kommunikációval sincs baj, és a "simogatós-masszírozós" összebújás is megvan még, de valahogy a libidó ettől sem szárnyal- egyik részről se.. Próbálkoztunk már praktikákkal (szexi fehérnemű, erotikus film, korai lefekvés-romantika, stb), mégis ezek csak egy-egy alkalomkor hatásosak. Mit tehetnénk, hogy ne kelljen állandóan "segítség" ehhez? És mi van, ha az életünk megváltozása miatt egyszerűen boldogok vagyunk a havi egy szexel is? Létezik ilyen, s ha igen, ez meddig tartható? Van valakinek ötlete, tapasztalata, javaslata? (30 éves nő, a férjem 39)
2010. szept. 20. 14:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek ez így jó, egyikőtöknek sem hiányzik, akkor bármeddig.

Probléma csak akkor van, ha az egyik vagy mindkét fél állandóan kielégítetlen.

2010. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
ha nektekelég a havi 1 akkor nincs gond.
2010. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

Működhet kevés testiség mellett a házasság,no de boldog lehet-e??

Szerintem nem.Mi is így vagyunk,10 év 2 gyerkőc,havi 1-2 sex.Nem válunk,nem veszekszünk.Csak élünk egymás mellet,de nem egymásért.

Működik,de nem boldog....

2010. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
12%
A férfiak nem bírják havi egy szexel.Szerintem máshol találta meg.
2010. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
16%
Adig amig kinem derül h valaki félrejár.
2010. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
22%
A ferjed kerhetne 1 teljes kivizsgalast!
2010. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Még biztosan nem tartunk ott, hogy máshol keresnénk.. De hogy fordítható ez vissza? Amíg még szeretjük egymást, és boldognak mondható az életünk...
2010. szept. 20. 14:59
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindenkinek egyformák az igényei. Nem értek egyet az előttem szólóval, nem kell,hogy félrejárjon a férjed,szóval most ne kezdj ilyenen idegeskedni.

Majd később,ha nő a gyerek, többet tudtok figyelni egymásra is. :)

2010. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
86%

Gyógynövényes tabik amik segítik a hormontermelést?


Amúgy én is így vagyok nő létemre, pedig nem vagyunk fáradtak meg minden, mégse akarja a párom, pedig meztelenül álltam meg előtte. Én akarom, de neki elég a havi 1-3 nagyon ritkán a 4... Nála kifuccs a szexből sajna. És nekem ez így nem fekszik és nem tudom, hogyan tudnám rávenni. De ha Nektek elég ennyi egyiktek sem marad kielégítetlen akkor nincs gond evvel, sz.tem.

:-(((

22/L

2010. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy neked igen, de egészséges, relatív fiatal férfinak biztosan többre lenne igénye a havi egyszeri szexnél. Én kicsit aggódnék a helyedben hogy nem csak te nem kívánod hanem ő sem igazán kíván téged és ha még egyenlőre nem is, egyszer majd könnyen lehet hogy lesz más akit megkíván. Én sürgősen tennék az ügy érdekében. Próbáljatok több idő tölteni együtt, járjatok el, randizzatok mint az elején, utazzatok el pár napra valami romantikus helyre, újra fedezzétek fel egymást. Próbáljátok meg hogy egymás szemében ne "apuka és anyuka" legyetek hanem férfi és nő.
2010. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!