Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó szex nélkül meddig életképe...

Jó szex nélkül meddig életképes egy házasság?

Figyelt kérdés

Férjemmel 4 éve vagyunk együtt, tökéletes szexuális életünk volt! 2 éve megszületett a fiunk utána megváltoztak a dolgok! Kérlek ne írjátok hogy látta a szülést, fáradt, megcsúnyultam stb mert nem erről van szó!

Nagyon szeret engem és nagyon kíván akár napjában többször is, de előfordult párszor, hogy nagyon gyorsan elment! Ettől annyira elvesztette az önbizalmát, hogy azóta nem megy neki, illetve csak nagyon ritkán! Fizikai jelei vannak, hogy bepánikol és vagy fel sem áll neki (bocsánat) vagy 2 perc az egész... Már teljesen ki van emiatt borulva, tiszta depresszió lett, próbáltunk sok mindent, elutaztunk, rengeteg szeretgetés, törődés stb, de hiába...

1-2 alkalommal ki tudott elégíteni de aztán újra jön a pánik, hogy mi van ha nem fog menni és már lőttek is az egésznek... Ördögi körforgás...

Türelmes voltam tényleg, de már belefásultam ebbe! :(

Nem értjük mi történt hiszen tökéletes volt köztünk az összhang! Ő sem tud választ adni rá, hogy mi történt, de nagyon el van már keseredve... :(

Félek az elhidegüléstől pedig nagyon szeretjük egymást!


2011. jún. 3. 13:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keressetek fel egy párterapeutát.
2011. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Kerestünk de itt vidéken nem találtunk egyet sem...
2011. jún. 3. 13:09
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok sajnos működő tippeket adni. szexuálpszichológus..
2011. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg online szexpszichológus, neten utána kell nézni.
2011. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
aki keres az talál,akkor fel kell jönni Pestre,ha megakarjátok menteni a házzasságotokat,ennyit megér.nem???
2011. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg szakember területe lesz. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek.

Sok sikert a kilábaláshoz!

2011. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
62%
előző vagyok. segédeszközök? :) az működhet
2011. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
14%
Maszturbálás együtt,vagy egyszerűen nyitott házasság,sok gyógymód van erre a bajra csak sokan túl prűdek orvosolni.
2011. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, az én szüleim már 20 éve házasok, de nagyon szeretik egymást, és jól megvannak. Hallottam, mikor anyu a múltkor a barátnőjével beszélgetett (nem tudták, hogy hallom a konyhából), hogy mióta én megszülettem, nem volt szex, de elvannak így is, nekik nem hiányzik :) Mondjuk nem tom... De ilyen is van ezek szerint. (17 éves lány vagyok).
2011. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jún. 3. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!