Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrjít a hugom! :@@@@ Mit...

Megőrjít a hugom! :@@@@ Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Ahogy hazaér,elkezd velem ordítani,hogy megint hazalógtam,meg hogy ez meg az látott,mindig velem foglalkozik. Pedig nem vagyok lógós típus,mondja ő,aki csak gondol egyet,és hazajön amikor csak kedve van. Ellopja a cuccaim,már sok dolgom nem találom,mert nem tudom mit hova teszek,hazudik,kavarja körülöttem a szart,nem lehet leállítani. Sokszor már olyan ideg van bennem,úgy megverném,mert nagyon idegesít. Állandóan velem foglalkozik,nem magával,hogy több t.tárgyból bukik,az nem érdekli,mindig csak én. Még csak 13 éves,de uhh..:@@@@ Anyámék is az ő pártját fogják.

17L


2011. máj. 19. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Rángasd meg, én is ezt tettem és hatásos volt. Vagy találj ki róla valamit, pl. bejön neki egy többgyerekes családapa.
2011. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na először is azt tisztázzuk, hogy mi az, hogy bármelyikőtök csak úgy hazatér az iskolából?


Ne anyudékkal, hanem saját magad intézd el a dolgaidat. A cuccaidat tedd el, hogy ne tudja elvenni tőled és ne válaszolj neki ha minősíthetetlen hangnemben beszél veled. A vita csak vitát szül. ha te vagy az okosabb és figyelmen kívül hagyod az üvöltözését, mintha nem is hallanád le fog róla szokni.

2011. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt a szüleid rontották el. Nekik kellett volna jól megnevelni. De ez már nyilván késő, ezellen csak Te tehetsz. Miért nem szólsz vissza neki? Hogy van az, hogy egy 13 éves póc oszt egy 17 évest? Állj már a sarkadra!!!!
2011. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ezért csinálja, mert tudja, hogy idegesít, és a szüleitek is az ő pártját fogják. Ami nem szép dolog tőlük. Nekem is kettő van, igaz még nem ekkorák, de irtó nehéz igazságot tenni. Ha veszekednek, akkor nem csak az egyik bünhődik érte, hanem mind a kettő. No, de a kérdésedre válaszolva, én leülnék a szüleimmel beszélgetni, amikor a húgod nincs ott. Értelmesen, nem idegesen. Elvégre kész felnőtt nő vagy. Szüleid hajlanának rá? Túl kislányosan kezelnek téged? A húgoddal próbáltál beszélni, kijönni vele?
2011. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!