Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretem ennyire játszan...

Miért szeretem ennyire játszani az agyamat a húgom előtt?

Figyelt kérdés

Sokszor szeretem előtte játszani erős bátyót, pl: viszem neki a suliba a táskáját.


Állandóan ugrásra készen állok ,hogy megvédjem ha kell.

Majdnem ,hogy rajongok a húgomért.


A barátnőmnek ez nem nagyon tetszik.


2011. nov. 9. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
kort írhatnál...
2011. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
16/F
2011. nov. 9. 17:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Maradj is ilyen, jó férj leszel.
2011. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Maradj ilyen jó tesó, jó ez így, védd meg ha kell-az én bátyám is ilyen volt,míg kisebbek voltunk.

De ez a táskacipelés szerintem sem kéne.-Mennyi idős a hugid?

2011. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van jól. Egyszer még talán szükség lesz a segítségedre.
2011. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A húgom 14 éves.
2011. nov. 9. 17:40
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha a barátnődnek ez nem tetszik, őt minősíti.


Én nagyon boldog vagyok, hogy a párom szereti a húgát, bármit megtenne érte. Érte is, de értem is...


Ez csak jó:) Grat

21-L

2011. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, öcsém 18. De amíg nem volt vőlegényem, addig ő is mindig ugrásra készen állt. Egy gimibe jártunk, és ha látta, hogy gáz van, vagy nem akar lekopni valaki rólam, rögtön segített. Sokszor jól jött, hogy ott van ha kell. Discoba is együtt jártunk, és nem is kötöttek belém soha. Azt, hogy járunk nem játszottuk el soha...az már beteg dolog lett volna. De az egészséges féltés minden fiútesóban benne van a húga/nővére iránt.
2011. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, otthon a családban kiskorodban hallhattad épp eleget, hogy te vagy a nagy, akinek tanítani, segíteni kell a kicsit.


De ahogy a húgod is felnő (veled együtt), ronthatja a jó kapcsolatot, ha nem hagyod önállósodni és a sarkában vagy. Beszéld meg vele, hogy te mindig ott vagy a háttérben, ha segítségre van szüksége, csak szólnia kell. Hidd el, neki ez a tudat is sokat fog jelenteni + esetleg meg is könnyebbül, hogy nem atyáskodsz állandóan felette.


Szeretheted úgy is a húgod, hogy nem fojtod meg a szereteteddel. Persze ha őt ez nem zavarja, nincs is gond!Egyébként szerintem aranyos, hogy így vigyázol rá!


A barátnődnek konkrétan mi nem tetszik?

2011. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Főként az nem tetszik neki, hogy viszem a táskáját meg ahogy "babusgatom".
2011. nov. 9. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!