Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műanyag erkélyajtó (nyíló)...

Műanyag erkélyajtó (nyíló) átalakítható-e zárhatóvá, vagy ki kell cserélni a komplett ajtót tokkal együtt?

Figyelt kérdés
Hátsó bejáratnak szeretnénk használni az egyik erkélyajtót, ezért akarunk oda zárhatót. Át lehet alakítani a meglévőt vagy komplett csere?
2010. márc. 1. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bentről rá egy rigli, kintről meg egy nagy vaslakat és kész.
2010. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakember (asztalos,lakatos) meg tudja csinálni.Gondolom,belülről most is van kilincs. Át kell fúrni teljesen az ajtót, és egy hosszabb szárú kilinccsel megoldható. Én olyan kilincset vettem amiben benne van a zár! Így nem kellett egy nagy ajtózárat bevésni az erkélyajtóba.
2010. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy valószínűséggel át lehet alakítani. Ha szerencséd van akkor a pillanatnyilag benne lévő vasalathoz lehet kapni "átmenőkilincs-zárral" rúdzárat és akkor csak ezt az elemet kell cserélni, valamint a négyzetvas és a cilinder helyeit mindkét oldalon kialakítani. Ha nincs szerencséd akkor kicsit drágább lesz a mutatvány, mert akkor a komplett vasalatot ( de akkor is csak a vasalatot és nem az egész ajtót)ki kell cserélni olyanra, amihez létezik a fent említett elem. Amennyiben az igény konkrét - jelentkezz és mivel én műanyag nyílászárók forgalmazásával, szerelésével foglalkozom előzetes megtekintés után ingyenesen árajánlatot adok a problémád megoldására.
2010. márc. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!