Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a szeretőjével...

A férjem a szeretőjével együtt hívott fel és poénkodtak a nyomoromon és a gyerekünkön. Még mennyi megaláztatást kell eltűrni?

Figyelt kérdés

A férjem itthagyott két kisgyerekkelaz egyik 3 éves a másik nincs még egy éves sem. Csak felállt és azt mondta megy. (másfél hónapja)Nem mondta hogy van valakije, amíg nyilvános helyen le nem bukott (konkrétan megállt melettem a nőjével, amikor úgy volt hogy jön a gyerekekhez kb. egy hete volt).


Tegnap röhögve felhívtak, hogy mekkora poén üljek le, mert azon nevetnek ha nem viheti el a gyereket a szeretőjéhez akkor a szerető beadja a válópert. És együtt nevettek a telefonba.


Hová lehet még megalázni az embert??? Teljesen kivagyok.....


2011. nov. 4. 09:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Az szép, nem lennék a helyedbe az biztos, sok ilyen "patkány" van (már bocsi a kifejezésért). Tudom könnyű azt mondani de egyszerűen ne törődj velük.
2011. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%
Első vagyok, még annyit, hogy akkor lehet megalázni az embert, ha hagyják....
2011. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
10%
Voltak jelei, hogy elhagy? Mivel érdemelted ki, hogy ezt tegye?
2011. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Hát adja be a válópert. Neked nincs szükséged patkányokra!
2011. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

TE add be a válópert !

Sok kellemetlenséget elkerülhetsz vele.

legközelebb, ha hívnak, vedd fel a beszélgetést.

2011. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, te már beadtad a válópert. A telefont meg nem muszáj felvenni.
2011. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Azt mondják:- Jön még kutyára úthenger. A szeretőből is lehet még számkivetett. Ma ők nevetnek, holnap meg te fogsz.

Add be te a válópert! Az ilyen férfitől jobb megszabadulni.

2011. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is válj el ... sőt a gyerekeket se engedd hozzá, ilyen példa nem kell senkinek.....
2011. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
jelentsd fel zaklatásért
2011. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben beadnám a válópert és lecserélném a számomat. Biztos, hogy nagyon nehéz helyzetben vagy a két kicsivel, kérd meg a családodat, hogy segítsenek, és ne hagyd, hogy rajtad röhögjenek! Ennél sokkal, de sokkal többet érdemelsz. Majd azt a nőt is elhagyja egy másikért, de az már téged ne érdekeljen. Sok sikert és kitartás kívánok!
2011. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!