Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még aki sosem főz pedig...

Van még aki sosem főz pedig 30 körüli?

Figyelt kérdés

Kolléganőm ma mondja büszkén,hogy ő sosem főz,mindig vagy a szüleinél esznek vagy rendelik a kaját.30körüli nő,sok éve párkapcsolatban,anyagilag megtehetik.

Én még közelebb vagyok a 20hoz mint a 30hoz,anyagilag mi is megtehetnénk a rendelést,de sokkal finomabb a házikoszt,és nem mellékesen egy finom vacsival még páromat is le tudom venni a lábáról bármikor.

Ideje neki sincs kevesebb mint nekem vagy bárkinek aki ledolgozza a 8 óráját.

És igy akar gyereket.


Más is van aki sosem főz?


2011. máj. 19. 21:55
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
85%
Van! A szomszédom. Ő közel negyven már, és még mindig az anyukája főz az egész családjára. Én nem tudom ezt megérteni, hogy hogyan lehet kihasználni ennyire egy szülőt. Szegény mami meg nekem panaszkodik, ha találkozunk, hogy kora délután már milyen fáradt, mert mire elvégez.. Nem tudok szegénynek mit mondani, mert nem az én dolgom. Csak sajnálom.
2011. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
77%
Miért olyan megdöbbentő ez? Van, aki nem szeret főzni, így ha kiválthatja mással, akkor nem főz. Őszintén szólva bár én megfőznék magamra ha kell, de én sem szeretek különösebben, főleg azt nem, ami időigényes.
2011. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
87%
Lehet sajnálja rá a maradék idejét. Inkább a családjával, hobbijával tölti el azt, amit más a főzéssel. Meg valószínű, hogy nem leli benne örömét.
2011. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

Amig egyedülálló fiatal az ember lánya,addig ok...de azért már gyereket tervezve...gyerek is rendelt műkaját fog enni?

Nekem ez annyira hihetetlen

2011. máj. 19. 22:01
 5/58 A kérdező kommentje:
maradék idejében tv-t néz (valóvilág és társai),netezik (rákérdeztem)
2011. máj. 19. 22:02
 6/58 anonim ***** válasza:
100%

Anyám például nem főzött sokat életében. Mert míg élt a nagyim, addig ő főzött. Mikorra meghalt, addigra meg megtanultam én magam tőle annyit, hogy mire hazajött munkából, kész vacsorákat csináltam. (kisiskolás koromban)...

Aztán Anyám csak akkor főzött folyamatosan, mikor külföldre mentem, vagy ha kedve volt...

De ez más.

Az ha valaki rendeli a kaját, az szörnyű szerintem. Ha megteheti és szereti enni, akkor oké. Én spec munkahelyre sem rendelek ételfutárt, mert utálom a dobozos tápot.

2011. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem éppen helyes, bár nálunk mostanában én főzök, mert anyu sokat dolgozik, de amikor kicsi voltam, akkor minden nap főzött. Ameddig nincs gyereke szerintem nem olyan nagy probléma, de a gyereket már jobb lenne olyannal etetni, amiben pontosan tudja, hogy mi van...
2011. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
de van ám, én sokat ismerek, hát az ő életük. én minden nap főzök, igaz most épp itthon vagyok a 3. gyerekkel,volt egy időszak, amikor sokat dolgoztam, egy gyerekkel akkor még csak, és anyunál ebédeltem, de csak keddtől péntekig, hétfévégén főztem és hétfőre mindig volt.
2011. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
45%
Annyira alap dolog, hogy főz egy nő.. Mit ad majd a gyereknek, zsírégető teát súlytartó csirkemellel?! (itt az ételszállító cégre célzok:))
2011. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 Kései Sirató ***** válasza:
93%

Én sem szerettem főzni (32/N), heti 1x főztem addig, míg ketten voltunk a férjemmel. Gyakran jártunk étterembe, v rendeltünk. Amióta van 2 gyerkőcöm, teljesen megváltozott az életem, szívesen főzök, gyakran hívok vacsoravendégeket, nem járunk étterembe, föl is szedtem pár kilót és azt vettem észre, hogy akinek a kaja körül jár az esze, sokkal könnyebben meghízik.

Teljesen megértem azt is, aki nem szeret főzni és azt is , aki szeret.

2011. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!