Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztó lelkiismeret furdalá...

Borzasztó lelkiismeret furdalásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel mostanában eltávolodtunk egymástól, alig beszélünk meg ilyesmi. Volt 1-2 furcsa húzása, kicsit megharagudtam rá és megfogadtam, hogy én nem lépek vele kapcsolatba addig, amíg ő nem keres engem. Eddig mindig én kerestem és ezt már meguntam. Vele nem vesztem össze, de a felgyülemlett feszültséget le kellett vezetni valahogy, és mivel nem csak engem bántott meg 'jól' kibeszéltük. (másik barátokkal) Őszinte leszek: jól esett kiadni magamból a dolgokat, vele viszont nem lehet megbeszélni semmit, ha mondok neki valamit vagy iszonyú veszekedés lesz belőle, vagy csak annyit mond, hogy jólvan. Tudom, hogy undorító vagyok, de tényleg annyi dolog volt már, muszáj volt valakinek elmondanom. Most kiderült, hogy a barátnőmnek kiment a térde, nem is szólt nekem, nagyon rosszul esett. =( Lelkiismeret furdalásom van, tudom, hogy megérdemlem meg minden, de akkor is úgy érzem, hogy nem csak én voltam a hibás. Mit tegyek? :( mondjam el neki a problémámat vagy tanuljak ebből a hibából és legközelebb cselekedjek máshogy?
2011. máj. 19. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem először neki kellett volna elmondanod, hogy mi a baj meg vele megbeszélni. Még most sem késő.:) keresd meg és beszéljétek meg a dolgaitokat.
2011. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre csak egyet tudok mondani:

barátok jönnek és mennek...

2011. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Őt nem érdekli, hogy mit mondok, mivel van problémám. Teljesen más világban él, más az értékrendje. Nekem viszont az egyik legjobb barátnőm és úgy gondolom mindenkinek vannak hibái, természetesen nekem is. 13 éve ismerem, szinte minden mozzanatát ismerem, más a barátságunk, mint a "többi" barátnőmmel. Nem gondolom, hogy ez feltétlen rossz. És utolsónak: 13 éve ismerem, szóval nem csak úgy jönnek, mennek...:)
2011. máj. 19. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
ha őt nem érdekli, akkor ez eléggé egyoldalúnak tűnik, aminek nem sok értelme van...
2011. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te is leírtad:

mások az értékrendetek... általában ezeknek a kapcsolatoknak nem sok értelmük van, és általában felszínesek...Akkor meg?

2011. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!