Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 testvér szereti egymást,...

Ha 2 testvér szereti egymást, kötelessége a másiknak segíteni ha szükség van rá Ugye?

Figyelt kérdés

A bátyám 1hónapja már hogy party drogfüggő, az akkori 90kg-jából ami fele arányban izom is volt, összement 60-70kg közé

Én kicsit sajnálom mert látni az arcán hogy be van esve neki, meg nem néz a szemembe hanem egy pontba fókuszál valamire

Az a nagy gubanc hogy én is túlestem már pár tablettán meg enyhébb szereken, de én nem csináltam belőle rendszert, mivel nekem még suli van márcsak ezért se

Ő már dolgozik régóta 25ön túl van, viszont a pénzét hamar elszórja annyi hogy a lakásra futja meg kajára a maradékot el partizza, meg nekem vesz ezt azt ha úgylátja érdemes


A lelkiismeretemnek fáj mert féltem nem tudja a határt és megöli magát, kora ellenére tapasztalatlan még

Én nem akarok neki papolni, csak van hogy adok bele neki pénzt és emiatt van bűntudatom

De amikor jól érzi magát vidám és fel van pörgetve, akkor én is el vagyok vele


Emiatt hogy kisegítem nem leszek ganéj?


2011. máj. 20. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzt adsz neki a drogra, azzal nem segítesz neki, hanem megölöd...
2011. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek.

Szégyelld magad!

2011. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi nem úgy fogjuk fel hogy hú de nagy baklövés, a pia még rosszabb
2011. máj. 20. 22:26
 4/21 napietus ***** válasza:
100%
az első jól írja. a testvéri szeretet inkább azt diktálja, hogy rángasd ki a gödörből, nem azt, hogy segíts neki lejjebb mászni.
2011. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 napietus ***** válasza:
100%
igen, minden szánalmas drogos ezzel nyugtatja magát. egyébként piára sem adnék pénzt a testvéremnek, ha alkoholista lenne, hanem inkább segítenék rajta.
2011. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted, akkor orvoshoz viszed, értesítesz valakit, aki segít. Így nem a bátyád az, akivel "elvagy", hanem a drog. A pénzzel csak mélyebbre temeted szegényt a sz@rban.
2011. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
úgy segíthetnél neki a legjobban, ha elküldöd egy elvonóra, így csak tönkreteszi a szervezetét (cigi, pia, drog mind egy kategória, egyik sem rosszabb, vagy jobb a másiknál)
2011. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerezz neki barátnőt! Gondolom nincs neki....
2011. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Volt neki 3 évig csak utána németbe kapott munkát és emiatt szakítottak

Meg hogy szingli bulikat járja meg élvezi a függetlenségét

2011. máj. 20. 22:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen kell, hogy lelkiismeretfurdalàsod legyen, hiszen hozzàadod a pénzedet, hogy még jobban elkàbuljon. Orvoshoz kell vinned minél elõbb, akkor igen igazi testvére vagy.
2011. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!