Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha felkérek valami...

Az gáz, ha felkérek valami srácot, hogy táncoljon velem szalagavatón?

Figyelt kérdés
Suliból 10-11.-est. Mert már a többi lány elkezdte "vadászni" őket, és nem akarom, hogy nekem valami alacsony kisgyerek maradjon, külsőst meg ugye nem lehet hozni. Van egy magas szőke srác, aki folyton bámul, meg van még kettő, akik helyesek és feltűnően szoktak nézni, de ők nem magasak. Szerintetek az gáz, ha írok a srácnak levelet fb-on vagy suliban odamegyek hozzá, hogy táncolna-e velem?
2011. máj. 21. 12:09
 1/5 anonim válasza:
szerintem nem gáz, nálunk is sajnos ez ment, hogy a lány keresett párt. szóval menj oda hozzájuk, személyesen, ne fbon. remélem sikeres lesz, és találsz valami szép vagyis helyes párt. :) 2OL
2011. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És szerinted mit mondjak neki? Ez így jó lesz, ha ezt mondom: "Szia, ugye én jövőre leszek 12.-es, és a lányok körében már megindult a szalagavatós táncpartnerkeresés, arra gondoltam, hogy ha esetleg nem kértek még fel, akkor táncolhatnál velem." ?
2011. máj. 21. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó!
2011. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is jó, majd kérdezd meg és írj h mi volt.
2011. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sinead válasza:
Igent mondott a srác? :) Hogyan zajlott a szalagavatód?
2013. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!