Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsés ha a volt osztálytá...

Szerencsés ha a volt osztálytársamat akarom felkérni, hogy tűzze nekem a szalagatot szalagavatón, az ő szalagavatója is lehetne, csak megbukott?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle négyszemközt!

Ha kellemetlen neki a helyzet, akkor azt majd úgyis megmondja neked...

2009. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem az osztályfőnök tűzi? Egyébként kicsit szívtelenség,én nem kérném rá.
2009. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk ugyan az ofő tűzte, de a párnatartó egy ilyen srác volt. Ő nem érezte kényelmetlennek, sőt gondolom örült, hogy újra köztünk lehet, ha máshogy nem, legalább így.
2009. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha igaz barátod, azt hiszem megtiszteled vele, nem pedig megalázod!

Neked tudnod kellene, hogyan vélekedik ilyen dolgokkal kapcsolatban, ha úgy gondolod, hogy sértésnek veszi, inkább válassz valaki mást!

2009. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elsőre azt hittem, a hajadat akarod vele feltüzetni :D sztem megkérheted, de 4 szem közt, és kérdezd meg, nem bántja-e, biztos-e benne, aludjon azért rá!
2009. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!