Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel együtt táncolunk majd szalagavatón. Mikre figyeljek oda a viselkedésemben, hogy az első benyomása jó legyen rólam?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt a próba, és most beszéltem vele először, bár nem sokat. Végig viccelődött meg jó kedve volt...még az elején vagyunk, azt szeretném megkérdezni, hogy mik azok az alapvető dolgok amikre figyeljek, hogy szimpatikusnak találjon? főleg lányoktól kérdezném, hogy mi az, ami nektek jólenne a viselkedésben, mennyire legyek poénkodós, vagy inkább komoly?


Köszönöme lőre is.


2011. okt. 27. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
a benyomás jó lehet de nehogy azt higyd h mert táncoltok már lesz is valami belőle (kapcsolat vagy más...)
2011. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Sztem te is legyél jókedvű,vicces stb. komoly ne legyél mint egy darab fa
2011. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Talán ezek egyértelműek, de nekem pont ezzel kapcolatban voltak rossz tapasztalataim, ezért leírom, hátha...

Mindig használj aznap amikor a próba van izzadásgátló dezodort, ne fújósat, meg ne parfümöt. Csak azért, mert nem biztos, hogy az a zavaróbb amúgy, ha valaki izzadtságszagú, de az én táncpartnerem mindig úgy beillatosította magát, hogy igyekeztem olyan távol maradni tőle tánc közben, amennyire csak lehetett...


Viselkedésre pedig add önmagad, ez a legjobb, amit tehetsz. Ha félénk srác vagy, akkor ne akarj nagymenőnek látszani, ha nem tudsz viccet mesélni, akkor ne tedd, mert látszani fog, hogy erőltetett, hacsak nem vagy profi színész. Ha sokat nevettetek az első napon, akkor az jó jel, ha meg tudod nevettetni a lányt az mindig jó, de vigyázz, hogy csak olyan poénjaid legyenek, amik nem közönségesek, vagy sértőek a női nemre (sokan nem tudják, hogy hol a határ)

2011. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

igen, a dezodor nagyon jó ötlet. én is mindig igyekszem közelebb húzódni a páromhoz reggelente amikor táncolunk, olyan finom illata van:)

amúgy én is ilyen helyzetben vagyok mint te csak lány vagyok:)

2011. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
én a szalagavatómat konkrétan lesz@rt@m, fölösleges nyálverésnek tartottam, de többiek kedvéért végigcsináltam, de nem éreztem egy olyan húdenagy dolognak
2011. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

5. gondolom te voltál az osztály nagy kedvence a humorkirály a legnagyobb arc aki bárkinek segített.


Lehet ,hogy neked rossz volt az osztályközösség ,de nálunk pl tisztára családias volta hangulat mindenki mindenki barátja/barátnője volt és viták ,ha kialakultak elröhögtük.


Attól ,hogy neked rossz volt attól másé lehet szép.


Kérdező: Legyél természetes add magadat igyál előtte 1-2 felest és akkor picit feloldódsz. Használj szájvizet ,ha kellemetlen a szájszagod,dezodort ,hogy annyira ne izzadj és diszkréten (3fújás) parfümöt.


A tánc végén kísérd haza/hívd meg valahova beszélgess vele azzal az ürüggyel ,hogy te meg szeretnéd ismerni a táncpartnered. Nem lehetetlen a dolog,hogy lesz valami főleg ,ha ügyesen táncoltok:)

2011. okt. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
negyedik válaszoló vagyok: én pl, egyáltalán nem bánnám ha a fiú kezdeményezne valami más elfoglaltságot is a táncon kívül ;) ha tényleg jól kijöttök még bármi lehet belőle :) hajrááá!
2011. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
82%
A lehellet is nagyon fontos!!!!!
2012. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Na lett valami a csajjal? :)
2012. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is elég ratyi dolog a szalagavatós tánc

sok pénz elmegy kárba csak a gazdagoknak egy party


lány vagyok és szerettem volna táncolni de nekünk kellett hozzá fiút találni... Persze senkivel nem voltam jóban az évfolyamról mert nem voltam nèpszerű ( értsd ribanc ) és egy szerencsétlen gyökért kért meg az ofő hogy tAncoljon velem majdnem visszamondtam a táncot mert a családomra gondoltam hogy ez fontos nekik nem számit az hogy kivel csak hogy én táncolok és kész

Erre az lett hogy a táncpárom azt hitte hogy akkor most kapott egy csajt és azt bármikor napközbe idegesítheti hát ez nem igy volt úgy rühelltem a gyereket szégyelltem hogy táncolok a ruhának semminek nem tudtam örülni. Pedig az én ruhám volt a leggyönyörűbb pántos volt és fodros is :) senkinek nem volt ilyen. :)

Na és a próbákat utáltam a fogyatékos állandoan rámlépett meg ismerkedni próbált ( pfuj ) büdös volt és szájszaga is volt. Csoda ha nem jártam próbákra ? A többi srác mindig oltott hogy kivel táncolok mmeg ilyenek de ha megkegyelmeztek volna akkor nem kellett volna rlviseli azt a majmot is

a szalagavató tánc végén a párocskák csokoloztak meg olelkeztek

én meg egybol elengedtem a kezét és rohantam a szüleimhez akik amint megláttak sirva nevettek hogy kivel táncoltam

az fáj hogy értük csináltam és ők nevettek ki a legjobban

Az a szerencsétlen gyökér hál istennek rá jött hogy nem fogok vele se beszélgetni se semmi ugyhogy átszállt a padtársamra vett neki virágot stb de a csaj se hülye és

2013. jún. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!