Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptam egy nagy lehetőséget....

Kaptam egy nagy lehetőséget. Éljek vele?

Figyelt kérdés

18 éves múltam, most érettségiztem, de kitudnék menni egy évre aupairkodni, már le van beszélve minden, és biztos az enyém a hely.

Viszont van barátom, már majdnem 3 éve vagyunk együtt. És több mint egy éve itt lakik nálunk. Fontos nekem a kapcsolatunk, de ez mégis egy nagy lehetőség, és én még azon is gondolkodom, hogy esetleg ott maradok, és kint végzem el az egyetemet. Nagyon szeretném ezt. A barátom viszont nem repes az ötletért, hogy lelépek egy évre.

Tudja, hogy tervezem, és hogy nagyon szeretném, de eddig nem volt biztos, hogy összejön a munka, és most két napja kaptam meg a nagy hírt hogy mehetek. Én nagyon örülök neki de nem tudom, hogy hogy mondjam meg neki.

Tudom, hogy ilyen lehetőség nem sokszor adódik, de nem szeretném megbántani.

Viszont az álmaimat sem szeretném feladni.

Mit gondoltok erről?


2011. máj. 21. 14:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
ha szeret, akkor kibír egy évet, menj!
2011. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
menjetek együtt! ő is kap munkát kint (pizzafutár, mosogató, pincér stb.), aztán majd alakul ha már kint vagytok
2011. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Így igaz azt az 1 évet túl éli, mindenképpen menj mert ez nagyon nagy lehetőség számodra, egy szebb jövő kezdetét jelzi. Lehet ez az utolsó ilyen lehetőséged szóval használd ki!!
2011. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%
Hová mész? Mert én is megyek szeptembertől, de én Ausztriába. A család is közel lesz a magyar határhoz meg én is közel lakom itthon a magyar határhoz, hétvégére itthon vagyok. Nekem is van barátom, több mint 3 éve, mi ki fogjuk bírni úgy érzem. Te milyen gyakran tudsz hazajönni??
2011. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Mi lesz vele amíg távol leszel? Gondolom nálatok már nem maradhat tovább. Ő nem tud veled menni?
2011. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Menj. Ha a kapcsolatotok nem bírja ezt ki, akkor csak tini szerelem (volt).


Fiatal vagy még és a nagybetüs életben boldogulnod kell majd és nem mindegy, hogy hogy.. Ha kimész olyan skilleket fogsz kapni, amikkel sokkal versenyképesebb leszel, mint az otthon maradó kortársaid. Tapasztalatból mondom. Amúgy, amikor 20 évesen kimentem nekem is volt egy barátom, de a mi kapcsolatunk nem bírta ki. Akkor rossz volt, de ma már nem bánom és ha mégegyszer csinálhatnám ugyanígy csinálnék mindent.

2011. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan ebben a cipöben voltam, és 5 éves kapcsolatot hagytam a hátam mögött. volt minden. sírás, veszekedés, de mentem. az álmaimat en sem akartam feladni. jól tettem. nem bántam meg. kértem, hogy jöjjön velem, nem jött. Èletem legjobb döntése volt, hogy elmentem. ö azt mondta, hogy elhibázom az életem, ha elmegyek. eltelt 6 év. ö talált magának egy nöt, van egy gyerekük, és élik a mókuskerék életet, amitöl az én exem rosszul van. néha beszélünk, és mindig ugyan azt mondja: hogy mennyire nagyon hibázott, amikor nem tartott velem!

èn azt mondom, menj! MINDENKEPP. Vele, vagy nélküle, de menj. ha veled megy, fennáll az esély, h téged fog hibáztatni, hogy esetleg ö elszalaszt valamit itthon, esetleg felad egy munkát, iskolát, valamit, ami viszont az ö álma lenne. szóval, szerintem menj egyedül, aztán majd lesz ami lesz, de mindenkeppen menj!!!

2011. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én egy épp alakuló kapcsolatot hagytam ott, abból nem lett semmi, de egy évek óta tartó párkapcsolat egész más. Hová mész ki? Nem tudna esetleg később, vagy akár veled együtt ő is kimenni és munkát keresni?
2011. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
Barátok jönnek/mennek. Most vagy fiatal, most kell ezt megcsinálnod, mivel itt van előtted a lehetőség. Képzeld el, ha egyszer szakítotok, akkor ott fogsz állni és nagyon fogod bánni, hogy nem tetted ezt meg. Ha meg szeret, akkor egyébként is kibírja az 1 évet + akár ki is mehetne ő is.
2011. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Ha fontos vagy a barátodnak akkor meg fogja érteni, hogy menni szeretnél. Beszéljétek meg higgadt körülmények között. Sok szerencsét!

2011. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!