Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Kaptam egy...

Most mit tegyek? Kaptam egy nagyszerű lehetőséget!

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyuka vagyok.Van egy kisfiam aki 3,5éves.

Kaptam egy nagyszerű lehetőséget.

Dániában kaptam biztos munkalehetőséget,szállással mindennel!

Kb. 2évre mennék ki és az apukájára bízom a picit.

2év után viszont mikor hazajövök,mindenünk meglesz.Egy saját otthon stb.

Ritkán,de jönnék haza látogatóba.

A volt férjem,teljesen mellettem áll,és örömmel vigyáz ez idő alatt a picire.

Jelenleg anyukámnál lakunk,de nem élünk meg,és ha itthon maradok soha nem lesz saját otthonunk!

Nagyon jó fizetést kapnék kint Dániában.

Az itteni fizetések nagyon kevesek!!


2év után már velem élne a kicsi,csak annyi külömbséggel,hogy saját otthonunk meg lenne teremtve,és az anyagi biztonságunk is.

Anyukám,és a testvérem önzőnek tartanak,hogy a kicsi az apjával lesz,és nem velem!

Vannak viták emiatt!:)

Ha nem teszem meg ezt a nagyon ritka lehetőséget,akkor soha semmink nem lesz!!!


Ti mit tennétek a helyemben?

Tényleg nagyon önző vagyok,azért mert a legjobbat szeretném?

Nem örökre megyek ki,csak 2évre!


2010. aug. 17. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy önző egyáltalán. Menj csak nyugodtan. Ha egy férfi, egy apa tenné ezt, senkinek nem lenne vele semmi baja, mindenki nagyszerű apának tartaná, aki tenni akar a gyereke jövőjéért. Egy nő miért ne tehetné meg ugyanezt? Nem a középkorban élünk. Egy apa is ugyanolyan szülő, ugyanolyan joggal, ugyanúgy el tudja látni a gyereket, mint az anya. Főleg, hogy már nem kisbaba, nem kell szoptatni. Szerintem semmiképp ne hagyd ki a lehetőséget. Lényeg, hogy néha hazagyere, hogy ne felejtsen el a gyerek. Magyarországon nem lehet semmire jutni, még gyerek nélkül sem, nemhogy egyedülálló anyaként.
2010. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne ők döntsenek! Szerintem jól teszed, bár a gyerekednek nem lesz a legszerencsésebb, de legalább utána anyagilag rendben lesztek. De ne is én döntsek :)
2010. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj. Ha a picidet sérelem is éri, felnőtten megérti majd, hogy érte cselekedtél...
2010. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed nincs más megoldás, menj ki. Ha tényleg biztos. Ha más lehetőség nincs, ha már végtelenségig kerestél és csak ez adódott. Te tudod milyen a kisfiad édesapja, ha nagy a bizalom, ha kezébe mered adni a nevelését, akkor nosza.


Én biztos nem tudnám a gyerekemet itt hagyni, a szívem szakadna meg érte.

2010. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vagy önző. Ez egy remek alkalom arra, hogy meg tudd teremteni a megfelelő anyagi feltételeket. Főleg hogy a kicsi apja szívesen vigyázna a gyerekre.

Nem csak úgy mész majd Dániába, hogy lesz ami lesz. Hanem szállással, meg mindennel.

Inkább ha valaki önző, az a testvéred és anyud.


Kérlek, ne kövesd el az a bolondságot, hogy nem fogadod el az állást!:)

2010. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Először csípőből azt mondtam, hogy nee, de aztán olvastam tovább, és arra jutottam, ha tényleg tuti biztos, száz százalékos meló, akkor menj. Így talán könnyebb, hogy a volt pároddal jó a kapcsolatotok. Talán ők is kimehetnek hozzád időnként, meg minden este tudtok skypon beszélni, meg annyi minden módja van már, Te is haza tudsz jönni, DE tényleg csak akkor menj ki, ha tuti minden.

Egyébként hol lehet ilyen melóra szert tenni?

Én is egyedülálló anyuka vagyok másfél éves babával.

2010. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az apukával nagyon jó a viszonyunk és örömmel bizom rá mert nagyon jó ember.Tényleg más lehetőségünk nincs,csak ez.Úgy gondolom hogy meg kell ragadnom ezt a nagy lehetőséget!Nem szabad elszalasztanom,mert még egy ilyen nem lesz.Mire visszajövök megteremtem a saját otthont,az anyagi biztonságot,és szeretnék itthon nyitni valami üzletet,vagy még nem tudom mit ami még biztosabbá teszi az itteni életünket.Igen,kint minden biztosítva van a számomra,az ingyen szállás,munka (nem kevés pénzért)!!December végén költöznék,addig mindent elrendezek itthon,A picivel kapcsolatban meg főleg.
2010. aug. 17. 18:02
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

menj :)

2 év múlva nagyon boldogok lesztek mikor minden meglesz :D

2010. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ismerősöm által kaptam ezt a lehetőséget.Ők is ma mentek ki Dániába,ahová én is szintén megyek.

December közepén jönnek haza egy picit,utána együtt megyünk ki autóval.Egy tanyán fogok dolgozni,ahol a szállás biztosítva van,Az a dolgom hogy rendben tartsam a házat,takarítás,állatkák etetése stb.Nagyon jó dolgom lenne odakint.Természetesen a fiam is jöhet majd látogatóba majd.

2010. aug. 17. 18:07
 10/18 A kérdező kommentje:
Tehát mindenem meglenne odakint!Be vagyok biztosítva 100%-osan!
2010. aug. 17. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!