Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen kaptam lehetőséget...

22 évesen kaptam lehetőséget Ausztriába hogy kimehessek dolgozni. (versenyt nyertem a szakmával). De! Van egy párom gazdasága van stb. És kerek perec kijelentette hogy nem megy ki velem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondta itthonról is tud támogatni bármibe, de félek hogy megromlik a kapcsolatunk.. ott kint 3-szorosát kereshetem a szakmával mint itthon.. Nem tudom mi tévő legyek. Köszönöm a válaszokat! 22N
2011. jún. 27. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben én kimennék, így itthon csak a párodtól fogsz függeni (ami nem is biztos,hogy jó dolog,így hogy meg se gondolta,hogy veled tartson-e) Nagyon fiatal vagy még, építsd a karriered. Helyedben kimennék, ha nagyon hiányzik a párod,nagyon nem érzed jól magad,bármikor visszajöhetsz,de lehetőséged kimenni már nem biztos hogy bármikor lesz.
2011. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Menj ki!Ha ilyet ki mer jelenteni,hogy nem megy ki(pedig jobb világotok lenne),akkor nem is érdemli meg,hogy szeresd..
2011. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Èn a helyedben mennék...Ilyen nep minden nap adatik...

Mink mentünk is csak nem Ausztriába...Ha a kapcsolat erös kibírja,vagy szépen csendben elmúlik,és mindkettötöknek lesz új kapcsolata.

2011. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja feladni az életét érted, neked sem szabad feladnod a sajátodat érte. Egy kapcsolat nem áldozatokról és lehetőségek elszalasztásáról szól, hanem egymás támogatásáról. Ha szeretitek egymást, akkor később úgyis megtaláljátok az utat, hogy együtt legyetek, ha pedig nem elég erős a szerelem, akkor felesleges is lenne itthon maradni.

Azt szerencsére nem lehet mondani, hogy a párod önző lenne, hiszen nem tartóztat téged, enged kibontakozni, hagyatkozz a véleményére. Vagy azt jelenti, hogy szeret, és tudja hogy így is menni fog, vagy pedig nem érdekli a kapcsolatotok igazán. A te helyed mindenképpen Ausztriában van!

2011. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon komoly kérdés, és nem nekünk kell eldönteni, de tessék:

Menjél!

2011. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kimennék! Tudod, van egy mondás: Bánd meg hogy megtetted, mint azt hogy nem.

De persze nem egy mondásra alapozom de sokkal többre vihetnéd ott kint mint itt. És persze az sem biztos hogy megromlik a kapcsolatotok.

2011. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kimennék a helyedben. Így legalább elválik, mennyire komoly a kapcsolatotok. ha igazán szeretitek egymást, nem kell mindennap, sülve-főve együtt lenni... a távolság a kis tüzeket eloltja, a nagy tüzeket eloltja, a nagy tüzeket fellobbantja :).
2011. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ő nem akar miattad kimenni és neked meg nem kell miatta maradnod vica-versa. Másrészt ha ő innen is tud támogatni akkor jó, ha nem és megromlik hát.. ez van.


Őszintén. Nem fogod megbánni, még ha a legrosszabb is lesz és szakítótok akkor is ez egyrészt más okból is szakíthatnátok, kettő azért pénz elég fontos dolog+ új emberek, környezet. És tényleg fiatal vagy én is mennék szerintem fix munkára.


Na nekem mondjuk nincs most senkim. Meg Magyarországon ma munka ügyileg se legjobb a helyzet szóval ez is plusz pont. Kivétel persze ha 3000 ezret keresel mert akkor 9000 ezer se lenne sokkal több, de ezt kétlem^^.

2011. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aludtam rá egyett! És Mégis kimegyek dolgozni fel is hívtam a a céget. 2 hét múlva indulhatok is. Párom azt mondta támogat mindenbe.. és szerinte ez csak erősíteni tudja a kapcsolatunkat.
2011. jún. 28. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!