Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Csak...

Mit gondoltok erről? Csak szerintem megalázó egy nő számára?

Figyelt kérdés
A barátom látványosan megnézi a nőket (ugy, hogy ott vagyok mellette). Nem olyan fél szemmel, hogy én észre se vegyem hanem telibe gyakorlatilag kiesik a szeme, ha olyan nőt lát. Eléggé adok magamra és megvan a kellő önbizalmam szóval soha nem kellett ilyet éreznem előző kapcsolataimba, hogy ott vagyok a barátom mellett és ő más nőket nézeget, ahelyett hogy velem foglalkozna... Lehet, hogy a büszkeségem miatt vagy a hiuságom miatt, (nem tudom) de nagyon nehezen viselem, sőt...Legutóbbi alkalommal egy szórakozohelyen voltunk, rászóltam hogy nem kellene csinálnia mivel itt vagyok mellette, ő azt válaszolta, hogy csak ismerősöket keres (ami nyilvánvaló hazugság volt) és nem zavartatta magát tovább nézegelődött én pedig annyira bemérgesedtem, össze vesztem vele hogy "megaláz, hogy lehet ilyen mikor itt vagyok mellette...És ha így ezt csinálja, akkor hogy viselkedhet, ha nem vagyok ott". Ő igazóból fel se fogja hogy ez engem tényleg zavar, vagy felfogja és nem érdekli? Mert csak nevet rajta egyet és azt gondolja, hogy hisztizek! Mit gondoltok erről? Csak szerintem megalázó?
2011. máj. 21. 16:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Igen, megalázó. Azonnal szakíts vele, mert nem tisztel!
2011. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Én tuti otthagynám. Ennél jobbat is találsz, aki megbecsül.
2011. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is szakits vele. Bunko idiota.
2011. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
erről te tehetsz mert hagyod h megcsinalja veled.én jó pofán basz.am volna ott aztán leshetett volna.szted ö szeret téged?akkor nem csinalna ezt veled.csak szórakozik.ne találkozz vele egy ideig,aztán majd rájön.
2011. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Kezd el csinálni ezt te is. Bámulj pasikat nyíltan. Akár még meg is jegyezheted, hogy nézd drágám, milyen jó pasi... Ha ezek után sem kap észbe, én is kirúgnám.
2011. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is megalázó. Az én barátom szeret, tisztel, és rá nem néz más nőre, mert neki én vagyok a legszebb nő a világon (még ha nincs is így). Szerintem ez így van jól, én sem bámulok meg más pasikat. Persze lesz, aki erre azt fogja mondani "hűséget fogadtál nem vakságot". De aki melletted csorgatja más lányok után a nyálát, az téged nem szeret.

De ezt vele kell megbeszéld. Aztán ha ezt folytatja, én tuti elhagynám, persze ezt könnyű tanácsolni, ha te szereted.

De az ilyen ember szerintem hamar meg fog csalni, ha lát egy "jobbat".

21L

2011. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Csináld te is azt ,hogy bámulod a pasikat ha ez nem segít semmit, és nem féltékeny, vagy nem figyel fel erre akkor tuti nem vagy neki fontos annyira.

Beszéld meg vele,hogy ez neked nem tetszik. Azzal nincs gond, ha megnézi a nőket csak ne akkor amikor ott vagy, és ne úgy,hogy közbe kiesik a szeme..Mert ez már a pofátlanság küszöbét súrolja szerintem..Határok közt is lehet nézelődni,úgy hogy a másik ne vegye észre.

Nem mondom azt,hogy szakíts vele, de ha tényleg nem érti meg,hogy neked ez nagyon rosszul esik, akkor nem veled lehet a gond...Én azért elbeszélgetnék még vele erről.

2011. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%

Hadd nézze. Te nem szoktál megnézni egy-egy jó pasit?


Az én párom fotós, és szinte heti rendszerességgel fotóz meztelen nőket. Most dobjam ki?

2011. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon megalázó, és mivel szóvá tetted és kiröhögött, még ráadásul pofátlan is, egyáltalán nem vesz téged komolyan.

Azt mondják, a férfiak hűséget fogadnak, nem vakságot, ettől függetlenül nekem egyetlen barátom sem viselkedett még így, és soha nem adott rá okot senki, hogy azt gondoljam, a jelenlétemben így viselkedik. Ha valakinek olyan nagyon fontos más nőket nézegetni, akkor csinálja amikor egyedül van, vagy pedig úgy, hogy ne legyen feltűnő! Mégis hogyan viselkedjen egy barátnő, ha látja hogy a párja éppen egy másik nő seggét/mellét nézegetni?! Társalogjon vele továbbra is az esti tévéműsorról zavartalanul?

2011. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

17:08

Azért ez más, a párodnak akkor ez a munkája, nem élvezetből csorgatja a nyálát.

Vagy nem csak élvezetből :)

2011. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!