Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen az anyám?...

Hogy lehet ilyen az anyám? Szerintetek normális, hogy ilyet talált ki?

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztünk anyával,mert megkértem,hogy ha megy bevásárolni,akkor vegyen nekem sampont,mert elfogyott.Vett is,de más milyet,mint amit mondtam.Megkértem,hogy menjen vissza és vegyen egy másikat,mert a hajam attól a sampontól korpás lesz.

Erre teljesen kiakadt,mondta,hogy akkor majd minden hónapban kapok tőle és apától fejenként 45 ezret(ennyi gyerektartást fizet apa anyának) és abból majd én megvehetem amit akarok....

Szerintetek normális???

Még jó,hogy azt nem mondja,hogy a számlákat is én fizessem.De nem is tudom,hogy min akadt ennyire ki.Én csak mondtam,hogy vegyen egy másikat,mert azt a fajtát nem szeretem...


14L


2011. máj. 21. 18:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
84%

... hát én se értem...

És nem ment le első szóra a boltba másodszor is, hogy kétszer is vegyen neked sampont??? Nem fogadott szód a büdös vén szatyorja??? És még fejenként 45, azaz 90 ezret is oda akarnak adni neked, hogy abból azt vegyél, amit akarsz???

Felháborító, hát kiakadtam teljesen, mit mondjak...!!!


Szerintem fenyegesd meg öngyilkossággal, vagy szökj meg otthonról, esetleg csapj miatta patáliát két hónapon keresztül, mert ilyenről még nem is hallottam, hogy egy 14 éves ne tudná kedve szerint küldözgetni meg csicskáztatni az anyját!


Pfff

LOL


Komoly baj van ezzel a nemzedékkel.

2011. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ezen nem kellene ennyire kiakadnod. A szülők sokszor mondanak furcsaságokat, sokszor káromkodnak is, ha mérgesek vagy nem tetszik nekik valami.


Ilyenkor ne vedd fel az ilyesmit. Teljesen normális. Konfliktusok nélkül hol lennénk? :D


14 / L

2011. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés: Te miért nem tudtál elmenni a boltba samponért, ha már anyukád rosszat vett? Senki sem értékeli ha ugráltatják.
2011. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem küldtem volna vissza hogy vegyél másikat mert ez nemjó..ha anyám nem olyat vesz ami nekem beválik mindig mondom hogy legközelebb a régit vegye mert az megszokott, addig meg elhasználom ezt hogy ne menjen kárba.
2011. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit el vagy azért kényeztetve, ha visszaolvasod amit írtál, talán te is rájössz. Mi az, hogy visszaküldöd, hogy vegyen egy másikat? Esetleg megkérheted, hogy ő használja el azt, neked meg egy másfajtát vegyen amikor legközelebb megy a boltba. Nem megy, akkor menj el te...
2011. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb menjél el vele, és segíthetsz is neki a vásárlásban, aztán megmutatod neki, hogy milyen sampont szeretnél.

A kecske is jóllakik, meg a káposzta is megmarad.

Nem lehet ennyiből megítélni, hogy anyukád "normális"-e. Lehet, hogy nem mondtad elég világosan/hangosan meg neki, hogy milyet szeretnél, vagy lehet, hogy amit te akartál, nagyon drága volt. Nyilván azért akadt ki, mert te meg "csicskáztattad" azzal, hogy menjen vissza, és hozzon másikat.

2011. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem, az volt a baja, hogy a hangsúlyod cinikus volt, nem pedig szelíd, kompromisszumokra törekvő. És te is tudod, tudtad, hogy nem fog visszamenni egyetlen sampon miatt a boltba (ergo visszamehettél volna te magad is, vagy elmehettél volna vele, hogy biztos az kerüljön a kosárba, amit te szeretnél).

Amit mondott, azt azért mondta, mert kiakadt. Ha valaki ideges, nem fog rózsaillatút fingani és mézes-mázos szavakkal kísérve megsimogatni. (Bocs a ronda szavakért, de tudom, miről beszélek - ha anyám nagyon-nagyon dühös, képes ő is azt mondani, hogy biztos hagynánk megdögölni, stb. - de nem gondolja komolyan.)

19/L

2011. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%
En nagyon jo otletnek tartom azt, hogy havonta kapsz penzt, es TE ebbol bevasarolsz, s igy vita sem lesz. Egyebkent lehet, hogy a MAmad faradt volt, tehat ezen most ne problemazz, menj Te vissza a kozertbe, es csereld ki a sampont.
2011. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem fogadd el. Nekem felnőttként nincs havonta 90 ruppóm, hogy megéljek.
2011. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
60%

Keress valami rendes nevelőotthont, mert ez így nem élet.

Mit képzel anyád?

2011. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!