Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy alkoholi...

Mit lehet kezdeni egy alkoholista apával? Ráadásul van, hogy anyám is iszik!

Figyelt kérdés

Gyűlölöm az iszákos embereket,kiskoromban nagyon sokszor volt,hogy mindkét szülőm elment kocsmázni és utána jöttek a veszekedések.Ez nagyon megviselt,és most ismét kezdődik minden elölről. Apám minden nap megiszik 8 üveg sört,van hogy rövidet is. Anyám ha megiszik egy üveg bort már be van ájulva. Rosszul vagyok tőlük! Mindketten dohányoznak is mellé. Naponta több ezer ft-ot költenek "élvezeti cikkekre". Ez mind rajtam és tesómon csattan,ugyanis nem tudunk vásárolni magunknak szinte semmit,mert ránk már nincs pénz.

Hiába mondom nekik,hogy tönkre tesznek minket, meg magukat, de nem érdekli őket. Mit csináljak? Apám mindennapos részeg fejétől már hányingerem van!!!!:((((


2011. okt. 27. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
:-((( Sajnos ez nem egyedi eset MO-n, sőt.. Sajnállak titeket. Lényeg, hogy semmiképp se legyetek olyanok soha a testvéreddel, mint ők! Hány évesek vagytok ?
2011. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves vagy?

Nem nagyon tudsz mit tenni, nyelned kell, amíg nem költözhetsz el.

2011. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%

vállalj munkát és hagyd ott őket, ha elég idős vagy hozzá.


ha meg nem vagy az akkor meg szokd meg hogy nem kapsz okos telefont, meg Xbox-ot....

2011. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: van ám olyan is, hogy ruhát, meg rendes kaját se kap a gyerek a szülők italozása, dohányzása, játékgépezése miatt.
2011. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:16


Szerintem nem az a kérdező baja, hogy nem kap okostelefont meg Xboxot.

2011. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

ha vagy olyan nagylány már akkor onnan csak egy kiút maradt:ALBÉRLET VAGY BARÁTNŐHÖZ ELKÖLTÖZNI!!!

A te életed nem mehet tönkre az ő szar életük miatt!

2011. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én bandám kb 400 fős vagy lehet több ebből kb 360 alkesz!!Ezzel mit lehet tenni???Menekülni!!!!!!Átérzem a helyzetedet nagyon!!Ha akarsz egy emberrel erről beszélni aki ugyan ebben nőtt fel és éli minden napjait,itt vagyok!!
2011. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos ismerős a helyzet. Nekem apámat kenyérre lehet kenni ha józan, nagyon rendes ember, viszont ha iszik, akkor senki se állhat meg előtte, mert csúnyán kötekszik. Azzal sem lett jobb a helyzet, hogy már elköltöztem, mert így meg Anyukámért aggódok állandó jelleggel (ő nem iszik). De Anyu meg buta, mert tűri, mivel mindig abban bízik, hogy egyszer megváltozik.

Szerintem sok mindent nem tudsz tenni értük, mert leginkább nekik kell belátni, hogy változni kellene.

Sajnos többet nem tudok írni, csak annyit, hogy tűrj! Nem tudom hány éves vagy, de mikor veszekedés van menj el sétálni.

2011. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

én apám is alkoholista, anyum nem iszik de cigizik

soha nem bántottak minket, de örök életre meggyűlöltem az iszákos embereket

apum nem sóherkokott soha ha volt pénze akkor adott persze miánt megkapta a fizetését anyum gyors elvette tőle

anyum viszont csuda smucig volt, magának a cigit mindig megvette arra minden nap volt pénze, de nekünk semmit. ahogy nagy tesóm nyári munkázni tudott akkor vett nekem és öcsémnek meg mindent, majd mikor én is mehettem akkor nagy tesómat kiváltottam és én vettem meg öcsémnek ami kellett. 14 éves voltam mikor már mennem kellett napszámba dolgozni, csak hogy füzeteket és pár ruhát tudjak venni magamnak és öcsémnek

nem bántom én a szüleimet mert szeretem őket, de betyár szar gyerekkorom volt miattuk

és mikor végeztem a sulival akkor pedig a fizetésemet a házra költöttem, mert olyan csúnyán le volt lakva, hogy szégyeltem a barátim előtt

2011. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
az én apám csendes részeg, de ez is zavart, én elmentem koliba, egyetem után meg albérletbe. próbáltam rá észérvekkel hatni, esélytelen,ott kell hagyni sajnos, amint lehet.
2011. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!