Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem vacsorázn...

Miért nem akar velem vacsorázni sosem?

Figyelt kérdés

A párom folyton azt mondja, heti egyszer biztosan, hogy én nem foglalkozom vele, nem vagyok elég figyelmes, kedves.

Azt mondja, hogyha hazajön munkából este, kb 6kor, akkor én nem kínálom meg kajával, teával ilyesmi.

Ő otthon lakik és általában munka után először haza megy, hozzám csak este jön.

És nem egyszer van úgy, hogy én felhívon már 5kor, megkérdezem, hogy melegítsek-e kaját, ez van az van épp, és mire jön kész. És mindig van valami kifogása. Egyszer az, hogy épp most hívott anyám, megyek haza enni. Vagy máskor az hogy majd meglátja van-e otthon valami, aztán ha éhes kér meg hasonlóak.

10ből 8szor visszautasítja.

Aztán van hogy én unom meg, és 1-2 hétig nem kérdezem, aztán mondja, hogy nem foglalkozom vele.

Kikészít ilyenkor. Nemtudom mit csináljak, kérdezzem vagy ne?

Aztán már tőle is kérdeztem, hogy miért ilyen?

Nem mond rá semmit.

Az anyának egyébként az a véleménye, hogy mindenki egyen otthon. Ezt már párszor mondta a fiának is. Barátom meg nekem is mondta, hogy jobb ez igy.

Na most??


2011. máj. 21. 20:13
 1/4 tetris ***** válasza:
100%
Ez nem egy lángoló szerelem, hanem inkább csak egy langyos pocsolya. Bocsáss meg, ha ezzel megbántottalak, de a fentiek alapján így gondolom.
2011. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van az elsőnek.
2011. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van az elsőnek!
2011. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most akkor párod, vagy udvarlód? Mert nem mindegy. Ha udvarlód, akkor az van rendjén, hogy hazamegy rendbeszedi magát eszik, és elmegy hozzád, kicsit udvarolgatni, visz virágot, ezt azt. Ettől még nem a párod.
2011. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!