Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem a szüleimet, velem...

Szégyellem a szüleimet, velem van a gond?

Figyelt kérdés
Pontosabban az édesanyámat és ha tehetem nem mutatkozom vele, de konkrétan sosem mondtam meg neki, de sejtette. Nemrégiben emiatt megsértődött és nem szólt hozzam, mar rájöttem hogy ez nem ért ennyit, hogy a tudtára adjam és változtasson hogy most ekkora a balhé. Később a barátnőmmel beszélgettünk és kihallgatott minket, csúnya dolgokat mondtam róla amiket szinten megbántam de akkor dühös voltam rá mert a barátnőm elott kiabált velem, lehordtam sok mindennek duhomben.bejött a szobába és adott három pofont. Kiskorom óta hasonlitgatnak a batyamhoz hogy ő jobb tanuló kedvesebb okosabb, holott velem ő soha nem volt kedves mindig kirekesztve éreztem magam itthon, én próbáltam mindig a batyamnak segíteni de ő mindig keresztbetett. Körülöttem 3 ember gondolja hogy személyiség gondjaim vannak, hogy túl nagy elvárásaim vannak és hogy beképzelt önző és követelőző vagyok.. Ha ez így is van, én mar ezen hogy valtoztathatnek? Ha Mindenki gyűlöl ? Előre is köszönöm a válaszokat , bocsi a formatumert telefonrol gepeltem a kérdést:)
2011. okt. 24. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

"Pontosabban az édesanyámat és ha tehetem nem mutatkozom vele, de konkrétan sosem mondtam meg neki, de sejtette. Nemrégiben emiatt megsértődött és nem szólt hozzam, mar rájöttem hogy ez nem ért ennyit, hogy a tudtára adjam és változtasson hogy most ekkora a balhé."

Igazából egy szót sem írtál arról, hogy miért szégyelled, csak azt, hogy a bátyáddal kedvesebb volt.

2011. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
mi miatt szégyenled?kinézete?viselkedése?
2011. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten csúnya, csak kövér és átlagosan öltözködik. Ha látom hogy 1-2 korombelinek

Milyen szep csinos anyukája van, akkor meg gorombabb vagyok vele. Ja és 16/L

2011. okt. 24. 18:42
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Akkor igen, veled van a gond.
2011. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez....??
2011. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Amikor majd te is anya leszel, akkor érted meg igazán milyen fájdalom lehetett édesanyádnak, ahogy beszéltél róla.. akármilyen a viszony is köztetek, anyukád biztosan szeret, még ha nem is jöttök ki jól, gyanítom azért lehet mert abba a bizonyos korban lehetsz amikor ez igen gyakori anya-leány szitu. Tisztelned kéne őt aki a világra hozott téged, később még rosszabb is lehet ha nem változtatsz kicsit a viselkedéseden.. tudom konkrét példát láttam erre. Egy lány, (már felnőtt) beteggé tette az anyját viselkedésével, szó szerint depresszióssá, és az anyja élete végéig gyógyszereken élhet, de ő(lány) ezt fel sem fogja agyilag... ne akarj te is hasonló helyzetbe kerülni.
2011. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De eddig ebbe bele sem gondoltam, csak most de mar késő.. Nem tudom visszacsinálni
2011. okt. 24. 18:49
 8/21 A kérdező kommentje:
És azt mondta hogy azt csinálok amit akarok többé nem erdeklem
2011. okt. 24. 18:51
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak úgy fájdalmában, első dühében mondta. Ha változtatsz a viselkedéseden, ő is változni fog irányodban, majd meglátod.
2011. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Figy mivel a gyermeke vagy nem késő.. csak nagyon meg lehet bántva. Ha tényleg megbántad, és megértetted amiket írtunk az jó kezdet. Idővel meg fog bocsájtani, mert szeret.

ha hiszed ha nem téged szeret talán a legjobban a világon ezért is fáj neki kétszer annyira mintha más bántaná meg.

Próbálj nyitni, lássa rajtad hogy megbántad, változz meg, nyilj meg felé, akár ha olyan a szitu beszélhetsz is vele, elmondhatod hogy sajnálod, azt is hogy szereted. Ha egy ilyet lépnél, lehet helyben elsírná magát és boldog lenne tőle) Innentől kezdve vagy egyből, vagy csak idő kérdése hogy rendeződjön a viszony! Írd majd meg mi volt, érdekel! puszi!

2011. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!