Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az az anyuka, aki örökbe adta...

Az az anyuka, aki örökbe adta a 3. babáját és megbánta, melyik műsorban volt?

Figyelt kérdés

Láttam a bemutatót, de nem emlékszem, hogy melyik adón és mikor vetítették.

Meg lehet nézni valahol azt az adást?


2011. máj. 22. 07:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
a házon kívülbe volt csütörtökön! szerintem az rtl oldalán meg lehet nézni, vagy lehet, hogy ma délelött ismétlik .
2011. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

tegnap volt az ismetlese.

rtl el oldalán fent van,nézd újra most

2011. máj. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
uristen... hogy lehet ilyen egy anya?
2011. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Milyen anya, huh?

Inkább vetesse el?

Ha úgy érezte, hogy nem tudja felnevelni a gyermekét, jól tette, hogy örkbe adta. Biztos szerető családhoz került, akik meg tudják adni neki azt az anyagi biztonságot amit az édesanyja nem tudott volna megadni neki. Az örökbefogadó szülők pedig biztos nagyon szeretik!


Sajnálom szegény asszonyt, mert bár az adást nem láttam, de a bemutatóban az tünt ki, hogy nagyon bántja a dolog, nagyon szomorú, letört a kicsi örökbeadása miatt.

Volt itt olyan nő, aki szintén örökbeadta a gyerekét, és nem hogy hiányolja, de örült annak, hogy megszabadúlt töle! S azok, akik meg elvetetik a gyereküket egy szikrával se jobbak annál mint aki örökbeadja! Sőt...

2011. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Azért annyira nem kell ám sajnálni a nőt ( láttam a riportot), mert taglalja, hogy mindent megtett, hogy elmenjen a baba miután minden abortuszklinikáról elhajtották. Emelgetett stb. Szerintem ez az undorító. Élete legjobb döntése lehetett az, hogy örökbe adta, mert akik megkapták biztos, hogy nagyon várták és szeretik.
2011. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
én csak a végét láttam hogy sirt meg megbánta.biztos rossz lehet neki.
2011. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem inkább adja örökbe, minthogy elvetesse. Az még is csak gyilkosság.
2011. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Az abortusz NEM gyilkosság! Ezt csak a vallás állítja!Aki itt az örökbeadásról regél,az SOHA nem adta örökbe a gyerekét! Másnak szülni gyereket,azután lepasszolni,mint egy megunt kacatot,nem tudni semmit a további sorsáról,az nem okoz lelkiismeretfurdalást egy egész életre?

Mit mond majd a gyereknek,ha az tudni akarja,miért dobta el az anyja? A gyerek érzelmei nem számítanak?

2011. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de ANYA az, aki felneveli és szereti a gyereket.

És rengeteg olyan helyzet van, amikor későn veszi észre, hogy babát vár, eltartani nem tudja, és van annyi felelősségérzete, hogy inkább örökbeadja, minthogy a gyámhatóság elvegye tőle, és intézetbe tegye.

2011. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
kettőt el tud tartani de egy harmadikat nem? szégyen...
2011. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!