Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1smertek olyat aki megbánta a...

1smertek olyat aki megbánta a gyereket?

Figyelt kérdés

Két haverommal is beszéltem, egyik azt mondta élete legrosszabb döntése volt, de ha már így alakult akkor nem lép le. A másik otthagyott csapott papot, mert nem bírta feldolgozni, hogy nincs több buli,kimaradás, csak a pelenka...

Ezek után elgondolkoztam, hogy nekem kell-e...

Ti ismertek ilyet?


2011. aug. 3. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Nőt ismerek.

Nem akarta a gyereket, csak becsúszott, a gyerek már 7 éves és ha elmegy a mamához vagy valahová az anyuka megjegyzi,hogy de jó, hogy nincs otthon.


A másiknak még nem született meg a gyereke, de ő sem akarta, nem is szeret a terhességéről beszélni, rengeteget sírt mikor megtudta, hogy gyereke lesz, viszont szerintem ő szeretni fogja.

2011. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
nem. utólag mindenki belátta, hogy gyerek nélkül nem buli az élet
2011. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

Igen, ismerek.


Véletlenül csúszott be a gyerek, de megtartotta. Azóta nem tud eljárni sehova, elpazarolta a fiatalságát. Meg is értem, hogy nem szereti a gyerekét. Jobb lett volna elvetetni.

2011. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Huh, nekem 3 gyerkőc van itthon, de nélkülük el se tudnánk képzelni az életünket :)


29/F & 28/N :)

2011. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Van, egy most 23 éves lány akinek már két gyereke is van, az apjuk neveli szinte őket a lány bulzik, iszik, drogozik. Legszivesebben elvenném tőle...
2011. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

"Igen, ismerek.


Véletlenül csúszott be a gyerek, de megtartotta. Azóta nem tud eljárni sehova, elpazarolta a fiatalságát. Meg is értem, hogy nem szereti a gyerekét. Jobb lett volna elvetetni."


Megérted, hogy nem szereti a gyerekét?????

Istenem, arról nem a szegény gyerek tehet, hogy világra jött!!!


Egyébként én nem ismerek ilyen embert.

2011. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
sajnos ismerek, egyik kedves ismerősömnek meg is mondta szemtől szembe az anyja:(
2011. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

"egyik azt mondta élete legrosszabb döntése volt, de ha már így alakult akkor nem lép le. A másik otthagyott csapott papot, mert nem bírta feldolgozni, hogy nincs több buli,kimaradás, csak a pelenka..."


Igaz hogy utólag de figyelmükbe ajánlok egy roppant hasznos és már nagyon régóta létező találmányt amit már az ő szüleiknek is használniuk kellett volna.


[link]


Kétlem hogy többe kerülne mint egy gyerek felnevelése.

2011. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

egy nőt ismerek ilyet, szó szerint utálja a gyerekét, csak azért perelte vissza az apától, hogy az apa fizesse a gyerektartást.


Egy görény patkány féreg fajzat ez a nő.

Nagyon sajnálom a kis srácot, ő otthon minden csak nem ember. kutyával szebben beszélnek mint vele.

2011. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt épeszű ember nem fogja bevallani. De a fejem teszem rá, hogy sok embernek komolyan megfordul a fejében. Ha jól tudom angolnyelvű könyvet is írtak erről a témáról, olyanok akik azt gondolják, nem kötelező gyereket szülni, és akik fel akarták rántani a rózsaszín ködöt a köztudatról..
2011. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!