Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan felnőtt nő aki...

Van olyan felnőtt nő aki megbánta hogy mégegy gyereke született?

Figyelt kérdés
17/L vagyok,anyám egyfolytában kiabál velem,meg elmond mindennek,soha nem ad semmire sem pénzt,elakar küldeni...Nem enged meg semmit.Apa most adott egy tizezrest az iskolára,de a könyveimet ő se tudja kifizetni,ő is alig él anyagilag,van egy nővérem de ők is rosszul állnak.Anyámnak van pasija aki roma elissza a pénzét meg elcigarettázza...Nem tudtam elmenni dolgozni nyáron,többször is a fejemhez vágja hogy megver,meg menjek lakjak ahol akarok...A nővéremet mindig pénzelte meg a mai napig ha átjön ad neki,dédelgeti,imádja,a, kedvenceit főzi,stb...Én meg levagyok sz.va : (
2011. aug. 10. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pont fordítva van.Van egy 8 évvel fiatalabb öcsém öcsém,anyám második házasságából.Mindig is ő volt a minden,a kedvenc,a jó isten.Értem soha nem állt ki anyám,soha nem becézgetett,soha nem adott egy puszit sem,főleg miután megszületett az öcsém.Már felnőttek vagyunk,és ugyanúgy az öcsi a kedvence,bármit tesz,anyám imádja,pedig agyon csúnyán beszél anyámmal sokszor,meg inni is szeret öcsi nagyon,meg még van sok "ügye".De akkor is ő a mindene anyámnak.Ja, és van két pici gyereke öcsémnek,azok is a mindenei anyámnak.
2011. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van.Nem is egy.De te attol még ne keseredj el.Állj a talpadra,ne is várj jót az anyádtol ha ugy sem kapod.Nem sokára nagykoru leszel,lehet ugy könnyebben találsz majd munkát és lessz pénzed.Az élet segit rajtad,ha ugy alakitod.
2011. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok családban megy ez. Ne szomorkodj ezen,ha nem szeret nem tudsz mit csinálni. Élj apukáddal,ha úgy érzed ő jobban szeret.Kitartás!
2011. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Egész életemet végigkísértem, hogy nem kívánt gyermek vagyok. Van egy nővérem, akit az egész család szeret, engem "csak" anyu akart, de ő nagyon. Amúgy meg a mai napig a nővérem van favorizálva, én csak úgy vagyok....


19/L

2011. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az ilyen emberek minek szülnek egyáltalán gyereket?
2011. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van azért birja jobban a tesót mert vele kevesebb gondja volt fél tesok vagyunk és a az ő apja maradt és pénzelte anyámat az én apám lelépet velem csak anyagi gondja volt így jobban szereti őt mert ő biztositott neki létbiztonságot. Mintha én tehetnék arról hogy egy lúzer az apám nem én kértem hogy szüljön mégis én iszom a levét.
2011. aug. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az indiánoknál lennénk, az én nevem is "lyukas gumi" lenne...
2011. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak titeket : ( tényleg rossz érzés,de gondoljunk arra,hogy ha majd saját családunk lesz egyszer,akkor mit kell másképp csinálni : )
2011. aug. 11. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok.. nekem már van családom. 1, azaz egy db gyerekem van. Nem akartam a szüleim hibájába esni...
2011. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!