Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mi van vele?

Miért csinálja ezt? Mi van vele?

Figyelt kérdés
Párommal már kb 1 év együtt vagyunk. Ezalatt az idő alatt soha nem veszekedtünk, max 1 kisebb összezördülés volt. Pár napja éreztem, hogy furcsán viselkedik ( szótlan és kicsit távolságtartó). 1-1,5 hónapja indítottam el egy saját vállalkozást és azóta nem volt 1 szabadnapom sem és elég ingerlékeny, feszült és kimerült vagyok. Vele szemben próbáltam "normálisan" viselkedni, de egyszer kétszer volt, hogy egy kicsit idegesen szóltam hozzá. Aztán végre sikerült elintéznem, hogy legyen egy szabad délutánom és el tudunk menni vásárolgatni, erre ő kitalálja, hogy inkább el megy dolgozni. Ezen egy kicsit felhúztam magam és nem is nagyon szóltam, hozzá. Aztán elmentem, fürdeni utána be a szobába, ő nem jött be (mikor mindig be szokott), és fogta magát és elment. Utánaszóltam, hogy ne menjen, jöjjön vissza, de elment....Aztán este írtam neki smst, hogy ne haragudjon, hogy hisztiztem és beszéljük meg, mondja el, hogy mi a baja. Ez volt péntek este...azóta semmi reakció. Egyszer láttam az utcán és akkor is odadobott egy sziát és ennyi. Szerintetek ilyenkor mi van? Várja meg amíg ő jelentkezik? Vagy ne hagyjam annyiban és ha este sem jön akkor hívjam fel? én 23L, ő 35F
2011. máj. 22. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugy gondolja, hogy nem tàncol ùgy, ahogyan te akarod. Amikor van egy kis szabadnapod, akkor nem akar vàsàrolgatni menni veled.

Végeredményben neki kell alkalmzkodni hozzàd, nekem ùgy jött le az iràsaidból. Meg kell beszélnetek a hogyan tovàbb.

2011. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem mondd meg neki őszintén, amit érzel. Meg mivel te kezdtél sértődözni, az övén ne csodálkozz, teljesen jogos.


(Off: inkább ne írj vesszőket, mert nagyon rosszul használod őket)

2011. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

3 lehetséges válasz van!

1:vagy meleg és nem érdekled

2:vagy van valaki más a számára

3:vagy készül valamilyen meglepetéssel...

2011. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem, hogy ő akart venni magának cipőt meg ruhát....szóval miatta intéztem el a szabad délutánt.

hogy beszéljük, meg ha esélyt sem ad rá?


(a vesszős dolog meg igaz....sose tudtam, hogy hová kell rakni őket :) )

2011. máj. 22. 12:03
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet, hogy megbántottam valamivel? de akkor meg miért nem szól? és miért puffog magában várva az alkalmat, hogy én akadjak ki valamin és akkor legalább leléphet.......
2011. máj. 22. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!