Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítsam vele a kapcsolatot?

Megszakítsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmről van szó, illetve eddig úgy gondoltam hogy az. Mostanában annyira ki van fordulva magából, hogy arra gondoltam az lenne a legjobb ha minden kapcsolatot megszakítanék vele. Mesébe illő volt a kapcsolatunk, még kb. egy hónappal ezelőtt is. De azóta nagyon furcsa dolgokat csinál. Úgy érzem, már nem az a fontos neki, hogy kivel van, csak az hogy legyen valakivel. Olyanokkal kezdett járkálni, akikről eddig csak rosszakat mondott. Nekem ez nagyon visszatetsző. Nagyon sok olyasmit csinál, amivel úgy érzem hogy átver, megbánt. A legutóbbi húzása viszont kiverte nálam a biztosítékot. Most érzem azt hogy elég volt ebből az emberből. Múlt hétvégén beszéltük, hogy hétfőn el kéne menni egy halloween buliba, de nem mondta biztosra, abban maradtunk, hogy hétfőn megbeszéljük. Nem hívott. Erre ma megtudtam, hogy ő igenis elment egy másik halloween buliba, az "új barátaival", akikről ugye eddig jót nem hallottam a szájából. De ez még mindig nem lenne gond. A gondom csak az, hogy nekem nem szólt, azt gondolom hívnia kellett volna, hogy figyu nem akarok odamenni de elmegyek máshova stb. és az tiszta sor, akkor nem bántódtam volna. De én az ilyesmit nagyon nem bírom. Az utóbbi hetekben ha hívom hogy találkozzunk, vagy nem ér rá, vagy ha megbeszéltük, akkor előtte lemondta a találkozót.
2011. nov. 2. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec kérdezd meg tőle hogy miért viselkedik mostanában így ha kitér vagy folytatja akkor nem nevezném már "legjobb barátnőnek"
2011. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
nekem úgy tűnik, hogy ő szakítja meg veled
2011. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Nem volt pofája azt mondani,hogy nem akar veled menni az új barátaival egy másik partiba.


Szerintem ne keresd.Ha akar valamit majd ő keres,de max letojod,vagy pedig távolságtartóbb leszel vele.


Lehet,hogy vannak gondjai.


Egyébként meg nagy valószínűséggel pasizik,és mint tudniillik ha elkapja a csajokat a pasizási láz,akkor hanyagolják a barátnőket.De ez így van rendjén.

2011. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!