Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ébresszem rá a páromat...

F.Barby kérdése:

Hogyan ébresszem rá a páromat arra, hogy az anyja teljesen kihasználja?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban, de egyelőre külön élünk a párommal. Az anyós jelölt teljesen kiborít. Nem dolgozik, mert "iszonyatosan" beteg, így a kedvesem tartja el. Ez a nő egyenesen egy rafinált színésznő. Folyton ki akar iktatni az életükből, de ezzel csak az én igazamat támasztja alá. Szerintem retteg attól, hogy ha én és a fia komoly elhatározásra jutunk, közös lakás, gyerek stb... megszűnik a kényelmes élete. Egyszerűen nem tudok semmi más magyarázatot adni a viselkedésére. Nem vagyok egy semmire kellő nő, állok a két lábamon és nem támaszkodom senkire még sem fogad el. Azzal az indokkal, hogy a fiának még élnie kell. Ellenben, ha arról van szó a fia elmegy és külföldön munkát vállal az már, úgy jó. Attól az élettől nem óvja tőlem viszont annál inkább. Kb. három hónapja még színét se láttam annak a sarlatán boszorkánynak, mert kisebb konfliktus óta nem megyek fel hozzájuk. Természetesen fogalmam sincs mit tegyek, hogy rávilágítsak erre a tényre. Nyíltan elmondtam a páromnak a véleményemet, de Ő nem akarja ezt elhinni vagy nem meri elhinni!?
2011. jún. 13. 19:10
 1/8 yuda ***** válasza:
100%

Mérlegelj: megéri neked , ha a párod inkább az édesanyjának segít?

Most függetlenül, hogy kinek van igaza, ebbe nem látok bele, de el tudnád viselni hosszú távon, hogy az első nő az életében az anyja és te csak második lehetsz?

Ha erre válaszolsz magadnak, tudni fogod mit csinálj... legalábbis remélem :D

2011. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki iszonyatosan beteg, azt leszázalékolják, és akkor saját jogon megvan a megélhetése... ;)
2011. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul érint ez a dolog, mert többször próbáltam már mérlegelni, de nagyon szeretem és annyira bánt, hogy ilyen kis naiv. Legszívesebben kitépném ebből a közegből és a világ végére vinném, hogy nyugodt életünk legyen, de sajnos egyelőre ezt nem tehetem meg.
2011. jún. 13. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy nem kis naiv, csak úgy gondolja ezzel tartozik az anyjának.

Te ne dolgozz ellene,úgyis vesztenél. Elmondtad a véleményed,oké.

Koncentrálj a ti kapcsolatotokra és hagyd az anya-fiú kapcsolatot rájuk. Az nem rád tartozik.

2011. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

érdekes nekem is pont ez a gondom ha megtaláltad rá a választ légyszi szólj

egyébként sok sikert

kitti

2011. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy jó kis hasonló esetpélda, mely az én életemet mérgezi meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia Kitti!


Ahogy megfejtettem a rejtélyt megírom Neked. Azt hiszem Te igazán átérzed a helyzetem.

2011. jún. 13. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálunk ugyanez a helyzet,bár már van gyerkőc és külön lakunk.

A kérdésedre a válaszom:sehogy.Mindent kipróbáltam-tényleg!,de ezt vagy elfogadod vagy megszökni.Így kell elfogadnod őt és meglátod ebben is a pozitívumot.Nekem sikerült.Sok sikert!:))

2011. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!