Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon felbosszantanak...

Ha nagyon felbosszantanak valamivel hogy állod meg azt, hogy ne fakadj ki magadból és ne üvöltözz?

Figyelt kérdés
Én sajnos eléggé temperamentumos, lobbanékony lány vagyok. Néha már már a kapcsolatom is veszélybe került ez miatt. Máma is volt egy ilyen, gyűlt a harag gyűlt, de aztán nem mondtam semmit és lenyeltem a békát, és lenyugodtam. De én ezt hosszútávon szeretném megőrizni, hogy ne bújjon ki belőlem úgymond az "állat". Tanácsok? :)
2011. máj. 22. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Érzelmi intelligencia, önuralom.
2011. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Olyan szó nincs, hogy "Máma"
2011. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

majd ha felnősz megtanulsz uralkodni magadon. én már simán be tudom venni a leszarom tablettát, bármiről is legyen szó.

mondjuk sose voltam ordenálé bunkó állat aki az utcán üvöltözött... :)

2011. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Gondolj arra, hogy ezzel csak magadat égeted le, másnak öröm a te idegességed, sose add ki magad ennyire mások előtt! Ha látják mennyire sebezhető vagy csak rosszabb lesz!
2011. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem hagyom magam felbosszantani.


Ha valaki ingerült a közelemben akkor megoldom a gondot angolosan: főzők 2 csésze finom teát, utána elszürcsöljük és közben megbeszéljük.


Ettől annyira meg szoktak (főleg idegenek) lepődni, hogy ők is képesek emberségesen hozzám állni.


Amúgy a teafőzés az miattam van: ebben a mozgásformában vezetem le a feszültséget. A'la japánosan csak a tea elkészítésére fókuszálok, élvezem az aromát, ez engem megnyugtat, és ha én nyugodt tudok maradni, akkor a partnerem is könyebben csillapodik.


Régebben, mindig futottam pár kört, és utána minden mindegy volt, de most már elég hülyén nézne ki, ha a tanáraimat faképnél hagynám és visszajönnék izzadtan. ;)

2011. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy :(
2011. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy. És ezektől a válaszoktól is kib****ul ideges lettem. Sok bunkó -.-'
2011. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
sehogy... ha annyira felhúz valami vagy valaki, a legforgalmasabb utcát vagy bevásárlóközpontot is végigordítom... magasívből leszarom, hogy mások ilyenkor mit gondolnak.
2011. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:

én is önuralommal. nem adom meg senkinek azt az örömet, hogy lásson kiakadni :) mondjuk a jó nevelés sokat segít.


29/N

2011. máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Idővel eljutsz oda, hogy nem fognak már dolgok idegesíteni, valószínű neveltetési gondjaid vannak, ha ennyire ki tudsz akadni valamin, bizony hiányzott jónéhány pofon gyermekkorodból. Sajnos ezeket most felnőtt korodban fogod megkapni. Valószínűleg vérnyomás gondjaid is lehetnek, vagy súlyproblémád, mielőbb kezeltesd ezeket a kirohanásaidat, mert nem fog sok jóra vezetni. Példa: apám is ilyen volt, 63 évesen kapott egy agyvérzést.

Vagy kerüld azokat az embereket, akik idegesítenek.

2011. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!