Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen felemészt egy régi...

Teljesen felemészt egy régi szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves voltam,mikor összejöttem az első nagy szerelmemmel.

4 gyönyörű évet töltöttünk együtt.A családunk teljesen úgy tekintett rá,mint gyerekükre,és fordítva is,nagyon szerettek a szülei engem.Nagyon szerettem,iszonyatosan.

Aztán eljött az az időszak,amikor már más pasik kezdtek érdekelni,de soha nem csaltam meg,eszembe se jutott,csak kíváncsi voltam,milyen lehet egy kapcsolat mással.Ez volt így utólag rájöttem eddigi életem egyik legnagyobb hibája.

Szakítottam vele,csak azért hogy szabad életem legyen,és ha kérdezi valaki,azt mondhassam,hogy nincs barátom.A mai napig nem értem,miért akartam ezt.2 "szabad" nap után sírva-ríva szaladtam vissza hozzá,kibékültünk.Majd kb 2 hét után msn -en dobott.Az okokat a mai napig nem értem,és biztos vagyok benne,hogy azért is szakított velem,mert én is ezt tettem vele.

18 évesen elveszítettem őt.Olyan szinten kiborultam,hogy nyugtatón éltem,anyukámmal aludtam,mert álmomban annyira sírtam,hogy nem kaptam levegőt.

Az msn es szakítás után nem láttam őt 7 hónapig.Én nem mentem feléjük,másik városba lakott,még a gondolattól is rosszul voltam,hogy oda menjek.

A szívem megszakadt érte.Azóta volt már neki 2 komoly kapcsolata,a második jelenleg is tart.


Van egy nagyon jó közös ismerősünk,ő mesélte el,hogy a volt barátom azt mondta neki,hogy már nagyon megbánta,hogy szakított velem.


Most vagyok 20 éves.2 éve minden este úgy fekszem le,hogy miatta sírok.De nem is próbálkozok nála,mert tiszteletben tartom a barátnőjét.Volt már nekem is 2 kapcsolatom,de 2-3 nap után szakítottam velük,mert csak a volt barátomra tudtam gondolni.


Ti mit tennétek a helyemben?Én vissza szeretném őt kapni,mert csak vele voltam boldog.Azóta semmi,de semmi nem tud boldoggá tenni.

Hogyan békülhetnék ki vele?


Aki válaszol,annak vagyon szépen köszönöm!


2011. máj. 23. 02:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresd fel valahogy és mondd el neki mit érzel, hogy még mindig nem tudtad elfelejteni. Lehet, hogy még ő is szeret téged, akkor meg csak azért van a jelenlegi barátnőjével, hogy legyen valaki. Én biztos megmondanám neki a helyedben, aztán úgyis kiderülne, hogy mi van. Ha nem akar szakítani a jelenlegi barátnőjével, akkor úgy sem fog. Ha pedig még mindig szeret ő is, akkor feleslegesen kínzod magad.
2011. máj. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szakítás óta néha beszéltünk msn-en és egyszer személyesen.Elmondtam neki hogy még mindig szeretem,de nem nagyon reagált rá.Utána mondta közös ismerősünk,hogy már megbánta a szakítást.
2011. máj. 23. 03:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd neki még egyszer. :D
2011. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég rendesen önértékelési zavart keltett benned, ha jól látom, nekem is volt ilyen szakításom, elég hosszú időnek el kellett telnie, amíg tudtam már kapcsolatot kialakítani, addig nem is érdemes próbálkozni, mert csak avval szúrsz ki, akivel szeretnél összejönni, ezt meg nem szabad. Ha valóban ezt mondta, hogy megbánta, hogy szakított veled, akkor próbálj meg közeledni megint...de ez az msn...jaj...ezek a mai udvarlási módszerek...ne legyél nagyon nyomulós, erőszakos, sajnos ez csak teljesen személyreszabottan működik, hogy mi jön be a srácnak, olyan légy, mint amikor megszeretett Téged.
2011. máj. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy mindenképpen keresd fel SZEMÉLYESEN és mond el neki még egyszer hogy mit érzel iránta és hogy ennyi idő után sem tudtad őt kiverni a fejedből és mással neked nem megy mert ő neked az igazi.

Ha ő is ezt így érzi akkor ugyis szakít a mostani barátnőjével és veled marad ha nem így érzi akkor sajnos nem fog vele szakítani de legalább tudod hogy ő mit akar és te megpróbálsz új életet kezdeni.

De mindenképp beszéld meg vele, ne hagyd hogy elszálljon feletted az idő úgyhogy nemis tudod hogy igazából mit érez. Sok sikert!

2011. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az előző nagyon jókhoz hozzátenném:

találkozni kell. És úgy: most előszőr látjátok egymást.

* * *

mert mindig így kellene jelen lenni: most először van ez, látom ezt, történik ez.

Csak így tudom felfogni azt, ami van, úgy amint van.

teljesen előítélet, prekoncepciómentesen.

Mert csak így lesz a valóság, és nem az, amit iluzórikusan "bele akarok látni" a dolgokba.

(ez egyébként sok szenvedés forrása: a különbség)


nagyon érdekes így szemlélni a dolgokat.

nagyon szép lesz - nem tudom másként kifejezni,

igazsága révén szép.

Tessék kipróbálni ezt a [buddhista] gyakorlatot:

itt az asztal, a számítógép, a papírok:

most teremtődik:van.

100%-os jelenlétet igényel, és egy "üresség"-ből indított figyelmet - vagyis hogy a figyelem, mint egy tiszta fénysugár nem "hoz" magával semmi múltdarabkát,

előre elképzelt fantáziaszövetkét,szennyezetlen,

tiszta, osztatlan fény világítja meg a jelenséget


akkor látom, amint van


-anonimanna

2011. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg amíg van komoly kapcsolata, hagyd békén.


felnőtt vagy, és egy tiniszerelemről van szó.

ha együtt kell lennetek, mert mégis ő a nagy ő, akkor úgyis együtt lesztek majd.


de női szolidarításból azért nagyon nagyon nem illene ilyenekkel zaklatni amíg tényleg kapcsolatban van... akkor a másik nő írhatna holnap, hogy "felbukkant a szerelmem exe és el akarja csábítani"...

2011. máj. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztosan beszélnék vele.Mit veszíthetsz? Ha ő nem akar már Téged,akkor legalább tisztában leszel a helyzettel és szépen lassan el kell felejtened.De amíg van egy kis esély,addig szerintem cselekedj!
2011. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, azóta mi újság veletek? :)
2022. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia, mi a helyzet most?:)
2023. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!