Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írnak olyat ami nem igaz?

Miért írnak olyat ami nem igaz?

Figyelt kérdés
Sokan írnak ki olyan kérdést hogy miért baj hogy fiatalon vállalnak egyesek gyereket. Én meg gyorsan meg is nézem a kérdést mert hogy fiatalon. Mikor 20 éves. A fiatal szó inkább a 16 17 évesekre igaz akik még nem töltötték be a 18-at. Miért írják a fiatal szót 20évesekre?
2011. máj. 23. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mert ha valaki 20 éves akkor az öreg vagy mi?

Én pl 19 éves vagyok, decemberben leszek 20 és fiatalnak érzem magam

2011. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem 20 évesen teljesen normális a gyerekszülés.Én sem értem,mit hápognak rajta sokan.Mintha kisgyerekkorú lenne a lány...
2011. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát 20 évesen elég gáz, már nem azért. A 16-17 évesekre nem fiatalt mondanak, hanem hogy még gyerekek. A 20 éves fiatal.
2011. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én inkább a 14 alattiakra írnám a gyereket
2011. máj. 23. 17:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyszerűen ők még fiatalok, főleg egy gyerekáldáshoz. Bár ha úgy van, akkor épp belefér. De én tudom, hogy 20 évesen még nem éreztem magam készen rá.

Az általad említett 16-17 évesek még kiskorúak. Ők is fiatalok, de ők még másképpen. Itt kiskorúnak szoktuk írni, legalábbis én még inkább csak így találkoztam vele. Amúgy 25 évesen még én is fiatalnak érzem magam. :)

2011. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy a 20 fiatal. Alig érettségizett, ha nyelvis volt meg pláne.Sőt, egyes helyzetekben még a felnőtt szót sem használnám. Én még például gyerek vagyok, pláne ahhoz, h magamon kívül még egy gyerekkel is felelősségteljesen bánjak.

20/L

2011. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig 18 éves koráig valaki bőven gyerek.
2011. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 18-ig kamaszok vagyunk, fölötte nagykorùak, 30 fölött középkorùak stb.
2011. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért egy húsz éves emberre nem igazán mondhatnánk azt, hogy "középkorú". Tehát ez a kérdés egy óriási tévedés. Aki húsz éves, az igenis fiatal.


Ami a gyerekvállalást illeti, abban meg az a helyzet, hogy szinte nincs két tökéletesen egyforma álláspont. Nagy általánosságban lehet átlagolni, de nem mindenkinek ugyanabban az időpontban jön el az, hogy szeretne családot. (Most nem sorolom ide azokat, akiknek nincs is igazi párkapcsolatuk, vagy szociális helyzetükből adódóan nem merik vállalni. Tételezzük fel, hogy mindenkinek minden feltétel adott, tehát csak döntés kérdése.)

Vannak, akik korán érnek és már a tízes éveik vége felé szükségét érzik a családalapításnak és vannak, akik még negyven felé közelítve is túl korainak tartják. Egyik sem jobb, vagy rosszabb, csak MÁS és MÁS.

2011. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

gyerek kb 12-13éves korig

tinédzser, fiatal 18-19-ig

fiatal felnőtt: 20-as évei végéig

2011. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!