Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, vagy ismersz...

Van itt olyan, vagy ismersz olyat, aki szerelem nélkül ment férjhez?

Figyelt kérdés
Együtt maradtak? Boldogok tudtak lenni?
2011. szept. 26. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

1. Igen, én

2. Nem

3. Nem

2011. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tömör és velős válaszodat. Végül is a lényeg tényleg benne van...:)
2011. szept. 26. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Anyám

2. Nem (jobb is így...)

3. Nem

2011. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt még megkérdezhetném,hogy akkor miért mentél hozzá? Köszi
2011. szept. 26. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerelem nélkül nem szabad férjhez menni : ) A házasság két olyan ember egy életre szóló kapcsolata,akik őszintén MINDIG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT szeretik egymást,támogatják egymást,és hűségesek!!!!De házasság nélkül is lehet együtt élni.A szerelem nélküli "kapcsolat"nem kapcsolat,az erőszak,és minden baj forrása.(pl.megcsalás,bezártságérzés,kényszerítésérzés...)
2011. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, 1. vagyok.

Boldog akartam lenni. Elhitettem magammal, hogy szerelmes vagyok. De az ember nem ámíthatja magát fals érzelmekkel. Azért is váltam el, mert képtelen voltam szeretettel, gyengédséggel megsimogatni.

2011. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
a szerelem elmúlik csak hormonok játéka,szóval néhány év múlva vagy megmarad egyfajta ragaszkodás vagy újra hajtani kezdik a szerelem érzését a felek..Ezért végülis mindegy volt e az elején szerelem csak néhány évet nyernek vele
2011. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Én ismerek pár olyan nőt, akik a pénzért mentek férjhez. Van aki boldogtalan volt és kilépett végül, mert beleszeretett valakibe. De van olyan is, aki a pénzbe volt szerelmes, és még mindig boldog, mert ami boldoggá teszi, az még mindig ott van.
2011. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen

Igen

Ha kifejezetten boldog nem is, de elégedett vagyok, és szeretem, és tisztelem a párom, még ha nem is vagyok szerelmes.

2011. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Na ezt kicsit kiforgatnám, de nem rossz értelemben. Lángoló szerelem kellős közepén biztosan nem mennék férjhez, mert ekkor még nem láthatjuk reálisan egymást, a hibák felett szemet hunyunk, pedig ezek később amikor lekerül a rózsaszín szemüveg, egyenesen taszítóak lehetnek. Úgyhogy az a véleményem, hogy a házassággal mindenképp meg kéne várni a vad szerelem lecsengését, jóval kevesebb lenne a válás. De ugyanakkor biztos nem mennék olyanhoz férjez, akibe eleve nem is voltam soha szerelmes! A szerelem tényleg alábbhagy, de a mély szeretet, ragaszkodás, szexuális vonzalom nem múlik.


25 N

2011. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!