Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel meg romlott a...

A férjemmel meg romlott a kapcsolatunk 2-3 éve semmi sem az igazi. Úgy néz ki véget akar vetni neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje külön lakunk de még egy párt alkotunk. De úgy néz ki nagyon megszeretett egy másik lányt. Folyton vele beszélget stb mint megtudtam. Ő nem tudja, hogy tudom de a lánynak azt mondta, hogy már szeretne véget vetni ennek a kapcsolatnak mivel ez csak szenvedés amiben igaza is van de 9 évet nem könyű feladni, illetve nem tudom nélküle, hogy tudnám nevelni a fiamat. Mit tegyek?
2011. máj. 23. 21:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
9%
Nők-.-
2011. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd?
2011. máj. 23. 21:12
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Beszéld meg a férjeddel. Ez a legcélravezetőbb.
2011. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
hagyd ott a fenébe. ami nem megy nemm kell erőltetni,a gyerek inná meg a legjobban a levét szerintem...
2011. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha külön laktok,erre számítanod kellett..
2011. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha külön laktok egy ideje,akkor miért nem járható út a válás?Gondolom anyagilag támogat,amit válás után is meg fog tenni,hisz kell gyerektartást fizetnie.Téged ugyan nem fog eltartani,de a fia nevelésébe besegít.

A 9 év hosszú idő,de ha az utolsó 3 év már csak haldoklás,akkor kinek jó az,ha ez az állapot így marad?

Ő megtalálta a boldogságát,keresd te is a tiédet!

2011. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Mit tegyél? Vess véget neki. Vagy vele akarsz maradni? De miért akarnál vele maradni? Miért jó az neked, hogy olyan férfivel vagy együtt akiről tudod, hogy nem szeret téged? Szereted kínozni magad? Amúgy meg miért ne tudnátok így is együtt nevelni a gyereket? Egyszer itt lesz egyszer meg ott, meg majd fizeti a gyerektartást, úgyhogy remélhetőleg anyagilag se leszel padlón.
2011. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, hogy kinek kellene ilyen pasi, aki siman kimondja, hogy neki mar nem kellesz, sot mar van is uj noje es ennyi ido alatt semmit sem tett, hogy megmentse a kapcsolatotokat!


Hogy neveld a fiadat? A valas nem jo, de mar igy is kulon eltek, tehat gyakorlatilag mi a kulonbseg a valas es a kuloneles kozott a gyerek szamara? Ha a penzugyi reszere gondoltal, gyerektartast megitel majd a birosag.

2011. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Már megtettétek, amit lehetett; külön laktok, és nem ölitek egymást, nem kínozzátok a gyereketeket azzal, hogy két gyűlölködő szülő között kelljen szenvednie. Ha talált magának valakit, akkor pedig végképp itt az ideje, hogy hivatalosan is lezárjátok a kapcsolatotokat. A gyerek nevelésébe nyilván segít anyagilag, és - feltételezem - rendszeresen találkozik is vele. Ezt a jövőre nézve, megbeszélhetitek egymás között, de ha nem tudtok megegyezésre jutni, a bíróság a válóper részeként, dönteni fog az ő sorsáról is.

Ha a "nem tudom nélküle, hogy tudnám nevelni a fiamat" arra vonatkozik, hogyan fogod elviselni, hogy elvált, egyedülálló anya lettél, arra nem tudom a választ.

De talán, az elmúlt években, és a különélés alatt, lelkileg hozzászokhattál a gondolathoz.

2011. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

olvasd el a "miért a rossz lányokat szeretik a férfiak, ill. a miért a rossz lányokat veszik el férfia" c. könyveket

az életed megváltozik tőle :)

2011. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!