Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet új életet kezdeni egy...

Lehet új életet kezdeni egy kisgyerekkel és egy pocaklakóval? A férjemmel nagyon megromlott a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

Olyan a viselkedése főleg velem, hogy már nem igazán tudom és akarom elviselni. Félek a válástól a gyerekek miatt, és persze én is félek a magánytól, de tudom, hogy még az is jobb lehet, mint hogy a mindennapos veszekedést hallja a gyerek.

A kérdés, hogy találhatok így 2 gyerekkel új párt magamnak? Van olyan férfi, aki így is elfogad? Vagy valakinek sikerült?

Nem az anyagiak miatt, hanem az érzelem-, szerelem-, szeretethiány miatt nem bírnám egyedül.


2010. jún. 18. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tutira van olyan férfi aki gyermekekkel együtt elfogad.Nekem sikerült igaz,hogy csak 1 kisfiam van.Hasonló okok miatt hagytam el én is a férjem.Esetembe lehet azt mondani nagyon hamar megtalált a szerelem,pedig nem kerestem.Amúgy te hány éves vagy és a kisbabád?Mikorra vagy kiírva a picikével?Remélem boldog leszel még az életben.Ha van kedved írni írj privit és beszélgethetünk.


25/N

2010. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 elika ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, és nagy kár, hogy ilyen embertől estél másodszorra is teherbe...Mindenképpen válts, és inkább élj egyedül, a két gyerekeddel, mint mindennapi rettegésben. Én tudok olyan női sorsokról, hogy gyerekestül is vállaták velük a kapcsolatot! Neked is sikerülhet! Jó lenne még szülés előtt külön menned, mert a stressz neked és a kicsinek is árthat, és a gyerekedet is boldogtalanná teszi a sok veszekedés,a feszült légkör. Kérj azonnal segítséget a családodtól, mozgass meg minden követ, hogy szabadulni tudj ebből az áldatlan helyzetből!
2010. jún. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Idövel biztos találhatsz megbizható férfit, aki elfogad a gyerekekkel együtt, de nem könnyü. Ha nagyon sietteted, meg erölteted, hogy nehogy egyedül maradj, akkor könnyen rossz választáslehet belöle. Ha tényleg el akarsz válni, akkor intézd el, utána hagyj magadnak (is) idöt, hogy a múltat rendesen feldolgozd - többek közt átgondold, hogy miért romlott meg a kapcsolatotok, mert ha két gyereket vállaltál, akkor nem valószinü, hogy kezdetben is rossz volt, hanem valami változott és annak oka van), és CSAK akkor kezdesz körülnézni, ha már tudod, hogy TE mit csináltál rosszul.

Én is két gyerekkel váltam, és idövel találtam másik férfit, aki a gyerekekkel együtt vállalt, idöközben van közös gyerek is, meg már több, mint 20 éve együtt vagyunk.

2010. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én állandó veszekedésben nőttem fel. Maga volt a pokol, azt mondhatom. Milliószor kívántam, bár anyu elvált volna a réászegesl alkoholista, megbízhatatlan apámtól, aki soha semmiben nem állt melléje. Ha ilyen férjem lenne, nem maradnék mellette a gyerek érdekében, nem tenném ki őt az állandó, mindennapos veszekedésnek. A rossz házasságot elsősorban a gyerek szívja meg, pedig ő aztán tényleg nem tehet semmiről.


A tzörténet teljessége megkívánja, hogy apám felnőttkoromban leszokott az alkoholról, és kiderült, milyen áldott jó, szeretnivaló ember. Ma már büszke vagyok rá, és nagyon szeretem.


Igen, vannak olyan férfiak, akiknek két gyermek nem akadály. Én is ismerek ilyet, és nagyon boldog az a házasság. Özvegy édesapa két gyermekkel elvett egy elvált, kétgyermekes nőt.

2010. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szióka!

Sikerülhet és sikerülni is fog.

Még addig kell lépni, míg nem késő. A gyermeked érdekében is. Persze csak, ha úgy érzed már tényleg nem lehet vele élni, és nem szereted.

Hidd el lesz neked olyan rendes párod, aki nagyon fog szeretni és a gyereket is.

Nem leszel magányos. Lehet, hogy az elején kicsit nehéz lesz, de nem lesz nehezebb mint szenvedni valaki mellett, aki bánt minket. Meg látod milyen jó lesz egyedül, meg a gyerkőccel, fel fogsz lélegezni, aztán milyen jó lesz az új pároddal, aki nagyon szeret benneteket.

Nagyon sok olyat láttam, akinek sikerült, és aki soha nem bánta meg, hogy lépett, amikor lépnie kellett. És ma boldog emberek és a gyerekeik is kiegyensúlyozottak.

Én 33 éves vagyok. Anyukám nem vált el apukámtól, tönkre tette az én és az anyám életét is. Hidd el, hogy nem viccelek. Nagyon bánom, hogy nem nőhettem fel egy egészségesen gondolkodó, szerető családban, csak azért mert anyukám nem mert lépni. Ez nem mentség, ezt még a gyereked is felhánytorgathatja neked felnőtt korában.

Ha úgy érzed, hogy lépned kell, tedd meg a lépést, légy bátor és határozott és elérsz mindent. Sok szerencsét hozzá. És a későbbiekben pedig sok boldogságot az új pároddal.

2010. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem lépj minél hamarabb. ha ennyire rossz a helyzet. bár én lehet, hogy a helyedben megvárnám a születést, mivel azért az fontos dolog, nem kellene egyedül végigcsinálni. nekem sok ilyen ismerősöm, rokonom van és tudtam új életet kezdeni. sok példa van ilyen teljesen a 20 évestől az 50 éves korig. szóval azért mert van 2 gyereked,nem kell egy olyan emberrel élned, akit nem szeretsz. lépj, úgyis jön majd az igazi szerelem. a legtöbb férfit nem zavarja,ha egy nőnek gyermeke van, szóval hajrá, én szorítok és jó egészséged kívánok nektek! 28/L
2010. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

minél hamarabb lépj,hisz a feszültség mindkét gyereknek csak árt, és persze neked is.

Biztosan fogsz találni egy férfit,aki szeretni fog a gyerekeiddel együtt. Nem mondom,hogy könnyű lesz,de menni fog! aki igazán szeret,az el fogja fogadni a gyermekeidet is.

Én ugyan szerencsére nem voltam ilyen helyzetben,de ismerek sok olyan párt,akik nagyon boldogok és a férfi elfogadta a nő gyerekeit sajátjának.


Leírok egypárat biztatásként:


1. Egy nő (legyen A) terhesen hagyta ott a párját,mert nem birta tovább vele, még a terhessége alatt megismerkedett P.-vel akivel egymásba szerettek és P. az egész idő alatt mellette állt,segített neki mindenben (lakást találni, pici körül stb.). Elfogadta a kicsit,mintha a sajátja lenne, ez már kb.15éve volt és azóta lett két közös gyerekük is és mindhárom gyereket közösen,szeretetben nevelik :)


2. Egy másik ismerősömnek 3gyereke született a külföldi párjától,de nem bírta tovább vele,hazaköltözött a szüleihez. Aztán megismerkedett a mostani párjával,aki elfogadta őt és a gyerekeit is. Nemrég vettek közösen egy lakást, most ott élnek és a párja teljes mértékben segíti és támogatja, tologatja a babakocsit, öröm rájuk nézni :)


3. Unokatesómnak 2gyereke született a házasságából, de a férje nem foglalkozott a családdal, rosszul bánt velük, stb., úgyhogy az unokatesóm elhagyta. Kb egy év múlva ismerkedett meg a jelenlegi élettársával a munkahelyén. Összejöttek, összeismerkedett az egész család az új férfivel. Azóta eltelt egy kis idő, közösen vettek egy házat,felújították és odaköltöztek. A férfi apjuk helyett apjuk lett a gyerekeknek, rengeteget foglalkozik velük és a gyerekeken is látszik,hogy sokkal boldogabbak és nyugodtabbak és imádják a nevelőapjukat.


Remélem kicsit segítettem, biztattalak azzal,hogy leírtam neked az ismerőseim történetét, hidd el, másoknak is sikerült és neked is menni fog!

2010. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!