Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a párod folyton...

Zavarna ha a párod folyton tudomást szerezne másoktól az exeiről?

Figyelt kérdés

Hiába telt el már x év, már régóta együtt vagyok a barátommal, mégis, a mai napig idegesít a volt barátnője.

Ugyanis nem itt lakott eredetileg, hanem messze tőlünk 20 km-re, de az utóbbi egy évben, ide költözött, a mellettünk lévő községbe, ami kocsival 2 percre van, és a mi településünkön van boltjuk. Ezért szinte mindennap, van hogy többször is egy nap látjuk közlekedni, sajnos a mi lakásunk főúton van. Nagyon zavar, hogy amikor előttünk elmegy, folyton beles a lakásba, az udvarra. Párom sokat van itthon, ugyanis a munkája ide köti, és sokszor úgymond "összefutnak" bár szerencsére köszönni sem köszönnek egymásnak.

Az zavar ezen kívül, hogy a barátomnak sok olyan ismerőse van, aki közös ismerőse azzal a lánnyal. És attól tartok, hogy mesélnek neki róla. Nem akarom hogy ő legyen a téma. Vagy fölösleges ilyen dolgokon agyalni? Néha eszembe jut, és akkor 5-10 percig idegesítem magam, hogy vajon szóba jött-e.

Barátom nem az a fajta, aki tartja a kapcsolatot az exeivel, és én sem.

Régebben, barátom és én együtt találkoztunk barátom egy régi ismerősével, akivel már vagy 7 éve nem találkozott. És a haverja, kb a 3. kérdésként azt tette fel, hogy mi van a volt barátnőddel?? Nem zavarta, hogy ott ülök én is, nem rólunk kérdezett volna, hogy miújság, hogy vagyunk stb, hanem a volt csajáról!! Ezért is idegeskedem, mert attól tartok hogy a lüke haverja/ismerősei (már amelyik) szóba hozza meg ilyesmi.

Van valaki hasonló helyzetben?


2011. máj. 24. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez most komoly kérdés? :)
2011. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

hiába szépíted,te nem bízol a párodban. és ez a gáz. mert ha bíznál,az összes nője riszálhatna előtte se számítana.


az én férjem mai napig együtt dolgozik a volt barátnőjével.


sose féltékenykedem,mert tudom,h bízhatok benne.


te viszont féltékenykedsz ami nagyon nem jó.


először is nézz magadba,h vajon miért érzel így? a párod rászolgált?

2011. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
engem zavar! a párom előző kapcsolata több,mint 10 évig tartott,nem tartja az exével a kapcsolatot,de mégis rögtön tudomást szerzett az új párjáról,a gyerekről,arról,h hol építkeznek,stb stb stb mindig van egy közös ismerős,aki úgy érzi,el kell mondania,h áll a régi barátnő élete....és igen ez engem zavar!mert a páromat sem arról kérdezik,h velem mi a helyzet,hanem h hallotta-e mi van az exével...:S
2011. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"nem szolgált rá" a párom

Régebben, mikor még összejöttünk, akkor olyat mondott, hogy ő visszamenni a volt barátnőjéhez, ugyanis az nagyon tepert utána, megbánta a csaj a szakítást stb.

És akkor kérdezte meg tőlem párom, hogy komolyan gondolom-e vele, mert ha nem akkor most hagyjuk abba.

De azóta is együtt vagyunk.

Csak akkor is nagyon bántott hogy a hátam mögött sms-eztek, telefonáltak, leveleztek, találkoztak. Állításuk szerint nem történ semmi. De ez is már 4 éve történt.

Tudom hogy féltékeny vagyok, de barátom ezt nem tudja, nem mutatom ki.

Azért vagyok féltékeny mert szeretem, félek hogy megun, és lelép. ilyesmi. Lehet gyerekes, remélem egyszer elmúlik.

Meg amúgy mindig is önbizalom hiányom volt. Igyekszem növelni, jobban odafigyelek magamra, hogy elégedettebb legyek magammal és nem érezzem mindig kevesebbnek magam másoknál, de valahogy ez sem jön össze :(

Ez azért alakulhatott ki, mert a családi hátterem is sz*r, és nincs is senki más (pár barátnőn kívül) a párom. Sőt ő az első.

2011. máj. 24. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

*Meg amúgy mindig is önbizalom hiányom volt.


Csak ne felejtsd el, hogy ez a TE problémád, nem tartozik másra, emiatt nem kell a pasidat gyötörni.


És még egy: a pasidhoz a múltja is hozzá tartozik. Nem lehet kitörölni, elfelejteni. A csaj is hozzájárult ahhoz, hogy olyan lett, amilyennek te megszeretted, mert alakították egymást. Ha ezzel meg tudsz békélni, működni fog a kapcsolat. Ha nem, akkor nem.

első

2011. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha beszélnek róla?Akkor mi van?Tőlem a mai napig szoktak kérdezgetni közös ismerőseink az exemről,akivel 10 évig voltam együtt.A férjem előtt is kérdezik sokszor,hogy hallottam e,hogy ez meg ez van vele,stb..Egy egyszerű válasszal lerendezem,és kész.És azzal sem foglakozom,hogy a férjemnek vajon emlegetik e az ex nőjét,amikor találkozik a barátaival.Nem zavar,sőt konkrétan megkérdeztem tőle,hogy érdekli e hogy mi van vele,és azt mondta,hogy igen,de csak annyira,hogy hol él,mint él.Semmi kivetni valót nem találok benne,és abban sem ha minden nap látná.Ugyanis engem választott,és velem van,és nem vele.

Akkor a boltba se menjél be,nehogy tőlük vegyél valamit,és ültess nagy fákat,hogy még csak be se lásson az udvarotokba,sőt zárasd le a főutat,hogy még csak arra se menjen az a lány..Megőrülnék ha ilyen féltékeny párom lenne!

2011. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

16 29 Annyira h*lyeség amit írtál!

Jó hogy nem már megköszönöm a csajnak hogy megcsalta a páromat és a párom "felszabadult" tőle és így mi összejöttünk.

2011. máj. 24. 16:32
 8/11 A kérdező kommentje:
16 32!! Biztos megőrülnél!! Pláne, hogy írtam, hogy párom nem is tud arról ami engem zavar!! Nem akarom ezzel traktálni
2011. máj. 24. 16:34
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Annyi az össz problémád, hogy attól félz a barátod haveri társasága az exről témázik?? És akkor mi van szóbekerül, aztán jön másik téma. Ráadásul a barátod NEM IS BESZÉL az exel! Hát mit ne mondjak irigylem a problémáidat!!! Okot sem ad a párod a féltékenykedésre és te féltékenykedsz. Mire jó ez?

Jó, hogy nem már eltiltod a baráti társaságától, hogy még véletlenül se beszélhessenek az exről. Ne haragudj, de ez nevetséges!

2011. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként 16:29nek teljesen igaza van! Csak te nem értetted meg mit akart mondani.
2011. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!