Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a párod folyton...

Zavarna ha a párod folyton tudomást szerezne másoktól az exeiről?

Figyelt kérdés

Hiába telt el már x év, már régóta együtt vagyok a barátommal, mégis, a mai napig idegesít a volt barátnője.

Ugyanis nem itt lakott eredetileg, hanem messze tőlünk 20 km-re, de az utóbbi egy évben, ide költözött, a mellettünk lévő községbe, ami kocsival 2 percre van, és a mi településünkön van boltjuk. Ezért szinte mindennap, van hogy többször is egy nap látjuk közlekedni, sajnos a mi lakásunk főúton van. Nagyon zavar, hogy amikor előttünk elmegy, folyton beles a lakásba, az udvarra. Párom sokat van itthon, ugyanis a munkája ide köti, és sokszor úgymond "összefutnak" bár szerencsére köszönni sem köszönnek egymásnak.

Az zavar ezen kívül, hogy a barátomnak sok olyan ismerőse van, aki közös ismerőse azzal a lánnyal. És attól tartok, hogy mesélnek neki róla. Nem akarom hogy ő legyen a téma. Vagy fölösleges ilyen dolgokon agyalni? Néha eszembe jut, és akkor 5-10 percig idegesítem magam, hogy vajon szóba jött-e.

Barátom nem az a fajta, aki tartja a kapcsolatot az exeivel, és én sem.

Régebben, barátom és én együtt találkoztunk barátom egy régi ismerősével, akivel már vagy 7 éve nem találkozott. És a haverja, kb a 3. kérdésként azt tette fel, hogy mi van a volt barátnőddel?? Nem zavarta, hogy ott ülök én is, nem rólunk kérdezett volna, hogy miújság, hogy vagyunk stb, hanem a volt csajáról!! Ezért is idegeskedem, mert attól tartok hogy a lüke haverja/ismerősei (már amelyik) szóba hozza meg ilyesmi.

Van valaki hasonló helyzetben?


2011. máj. 24. 16:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?!Nekem ez annyira gyerekes...nekem-és a férjemnek is-vannak exei,van,aki a közelében lakik,van,aki a távolból üzen,de egyikőnk sem féltékeny a másikra ezért.Közös gyerekünk is született már,de még mindig jön-mindkét oldalról-sms,vagy hívás szülinap,névnap alkalmából.SŐT!A férjem exe(7 évig voltak együtt,nagy-nagy esküvővel pecsételték meg a dolgokat) 2 utcával lakik csak messzebb(igaz,mi budapestiek vagyunk,itt a 2 utca 10 perc gyaloglást jelent-ám ez nem egy húdenagy távolság),mégsem zavar,ha találkoznak.Summa summárum,mi mindketten tartjuk a kapcsolatot az exeinkkel,és ebből soha(bár sok év áll a hátunk mögött),semmiféle probléma nem akadt.
2011. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!