Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Lennétek olyan...

Férfiak! Lennétek olyan nővel, aki valamilyen okból nem szeretne gyereket, vagy nem lehetne neki, ti pedig nagyon szeretnétek ha lenne?

Figyelt kérdés
Mondjuk nagyon szerelmesek vagytok, és kiderül, hogy a barátnőtöktől soha nem lehet majd gyereketek? Vagy ha házasság után derülne ki? Mit tennétek? Csalódnátok, esetleg elhagynátok..? Mi lenne a reakció?
2011. máj. 25. 16:47
 1/6 eNerdzsy ***** válasza:
92%

Van olyan férfi aki kifejezetten megkönnyebbülne.

Embere válogatja.

2011. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarok gyereket, így nálam ez előny is lenne. 27F
2011. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
ha én nagyon akarom azt a gyereket, ő pedig nagyon nem, akkor valószínűleg külön válnak útjaink, de ha "csak" nem lehet neki, de akarja, akkor semmi akadálya, mert akkor van más módja is ennek.
2011. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, de ez elég hülye kérdés. Úgyis az adott személytől függ, mivel mindenki máshogy reagálna erre a helyzetre. Van, aki elfogadja, tudomásul veszi, van aki pedig elhagyja a nőt, mondván, hogy neki minden vágya egy gyerek. Ez is érthető.
2011. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak valamilyen okból nem szeretne, szerintem az előtte kiderülne már jó esetben feljött a téma házasság előtt. Akkor annak a kapcsolatnak vége lett volna nálam.

Viszont ha kiderül hogy nem lehet, házasság után, az egész más. Akkor nehéz lenne, de talán belegondolnék az egyéb opciókba, hogy lehessen nekünk is valahogy. Biztos a feleség is szeretne, neki a nagyobb baja, hogy nem tud valamiért. És még én rugjak bele, hogy otthagyom ? Nekem ez a változat nem szimpi. Viszont remélem nyilt lenne ő is az egyéb megoldásokra.

2011. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan ferfi, aki nem akar gyereket, orul, hisz ugyanolyan beallitottsagu not talalt.


Az olyan ferfi, aki akar gyereket es a no nem akar, nem fog egyutt maradni a novel. Sok valas van emiatt...ha nem kozosek a celok (mar pedig ez egy olyan kardinalis kerdes, amiben egyet kell erteni), megette a fene az egeszet.


Ha nem lehet gyereke, akkor lehet probalkozni. A ferfi szemelyisegen sok mulik. Van, aki nagyon fontosnak talalja, hogy gyereke legyen, mig mas nem. Egyik baratnomnek nem lehet gyereke es nem tudtak, amikor osszehazasodtak. Mar mindketten belenyugodtak es el vannak gyerek nelkul. De szerintem ez mas, mint aki kijelenti, hogy nem akar gyereket. Az olyannal hazasodik idealis helyzetben, aki szinten nem akar.

2011. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!