Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék vásárolni...

Minzy kérdése:

Laptopot szeretnék vásárolni 15 éves lánynak milyet érdemes neki venni? Legfőképp internetezésre használná ás valamilyen pink vagy bordós színűbe szeretne de persze a többi is jó.

Figyelt kérdés
150.000 a max amit szeretnénk költeni.
2011. márc. 14. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



Én ezt a kettőt ajánlom :) biztos elégedett lenne

2011. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ajánlani tudom:

[link]


És ez még bizony 5 év múlva is hiba nélkül menni fog ha nem töri össze. :)

2011. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen színes lapit vegyél ,egy feketével (bármilyen jók a műszaki paraméterei vagy az ár-érték aránya)óriási csalódást okoznál egy lánynál.

Internetezésre egyébként minden lapi kivétel nélkül jó .

És végül egy javaslat : lehetőleg 15 coll méretű körül legyen a képernyője,mert ami kisebb azt nagyon rossz nézni,ami nagyobb az meg már böszme. Ha vinni kell akkor már a 17-es is túl nagy.

2011. márc. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mendegyik őtöknek a javaslatokat a pink laptop tetszett nagyon ami biztos neki si nagyon tetszene.Asusom van az tudom milyen.Igazából neki netbook is jó lenne csak hát abba nincs cd olvasó és író azért kérdeztem de ha tudtok olyat amibe van lécci írjátok meg köszi:))
2011. márc. 17. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont erről volt itt tegnap egy kérdés és totál felesleges manapság a CD/DVD olvasó.


Inkább érdemesebb külső meghajtót vagy pendrive-ot venni.


Amúgy Dell-nek van pink netbookja is és az tényleg nagyon jó és tartós márka.

Talán legjobb a piacon.

2011. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is mondtam hogy nem fontos bele az ismerősök azt mondták hogy inkább mert ha meg kap egy cd az iskolába vagy ismerőstől ami ilyen pl. matek vagy ilyesmi akkor mit csinál??Azért.
2011. márc. 21. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:

ismerőstől nem igen kap már mert minden fiatal pendrive-on nyomja, amióta viszonylag olcsó és megfelelő méretűek.

Az iskolától mit kap az passz, de ha a családban van olyan pc amin van CD/DVD meghajtó akkor már az se probléma.


De amúgy már 10ezer körül van külső egység ha nagyon kell.

Pl.:

[link]

2011. márc. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem ha van benne egy cd olvasó pl lehet h más mindent le warezol, de lehet hogy ők nem tudják mi az a torrent így csak eredeti dolgokat vesznek a dvd n van.

És akkor mit csináljon hozzáértés nélkül ha nem tudja berakni sem a gépbe vagy ha nem tudják hogyan kell bootolható pendrive t csinálni amiről rendszert telepítenek.

2015. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!