Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki már...

Van itt olyan ember aki már több éve elfeledte mi az hogy szex?

Figyelt kérdés
Mi az oka és hogyan is történt?Hogyan lehet kibírni és károsodik e az ember,vagy igenis újra lehet kezdeni?
2011. máj. 26. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én még el sem kezdtem , és nem is fogom szóval tök jó .


mi az oka ? - egyszerű . nem kellek a lányoknak .


miért nem megyek el szexuális szolgáltatást pénzért nyújtó hölgyhöz ? - már gondoltam rá , de nem .

2011. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pl. a partnere elhidegült, nincs partnere, egyéb lelki okok.

"Kibírni", megszokni lehet, kérdés érdemes e. Ez csak mindig a változtatás szándékán múlik.


Az ember nem hinném hogy károsodik, max. nagyon hozzászokik a maszturbációhoz, ami miatt nehéz lesz újra a partnerrel a szexuális kapcsolat. Talán ez a legnagyobb probléma. Újrakezdeni lehet, ha megvan az összhang és bizalom és szeretet.

2011. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sok nagy csalódás miatt nem vágyom semmiféle kapcsolatra. Nem akarom többé senkivel megosztani az otthonom! Nem tudnék már senkit elviselni itt. Maga a szex, a szeretkezés nagyon ritkán hiányzik, mégsem tudnék őszintén átölelni senkit! Hogy innen van-e visszaút, vagy újra lehet-e építeni, nem tudom. Egyelőre nem is érdekel.

35F

2011. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Én sem szexeltem még de nem is akarok. Nem vonz a gondolata, állandó partnert főleg nem szeretnék, az egyéjszakázás meg nem az én világom. Összességében, nem érdekel a szex, nem vágyom rá, sem a szerelemre, se semmilyen bensőséges kapcsolatra. 20n
2011. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akik még nem szeretkeztek...... ők másképp gondolnák a dolgot hogyha már megtörtént velük.
2011. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Apám 16 éve nem volt senkivel, egyedül nevel.
2011. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15:01 mi történt veled,hogy már nem is akarsz?Nagyon fiatal vagy még.
2011. máj. 26. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért! Kedves 15:01! Még olyan fiatal vagy! Hidd el van a világon valahol valaki, aki csak rád vár és nagyon fog téged szeretni és becsülni! Az ember alapvetően társas lény, nem egészséges egyedül élni életünknek ebben a szakaszában! Kívánom, hogy újra tudj hinni ebben a világban!! Légy pozitív!
2011. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem teszi az embert depissé?
2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Így van én is ezt kívánom Neked!Mi veled vagyunk...
2011. máj. 26. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!