Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli az unokateso...

Miért nem érdekli az unokatesomat, hogy mi van velem?

Figyelt kérdés

Nagyon jóba voltunk már egész kiskorunk óta.

Kb. 1 éve van barátnője, és azóta csunyám mondva szarik rám.

És ez már nagyon zavar... soha nem jönn el, ha eljönn akkor hoza a lányt is, és azzal foglalkozik. Ha az nem tud jönni akkor meg msn-enen facebookon vagy telon beszélnek.

Én L/14 vagyok az uncsim 16 A barátnője meg 15 éves.


2011. máj. 27. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesód egy 16 éves kamaszfiú, akiben tombolnak a hormonok. Hát persze, hogy a 15 éves barátnőjével foglalkozik, és vele tölti minden idejét, hiszen szerelmes, az agy kikapcsolt. Most elhanyagol téged, de ha esetleg szakítanak, akkor majd megint foglalkozik veled is. Az is lehet, hogy kell néhány év, hogy komolyabban gondolkozzon, és akkor már barátnő mellett sem fog hanyagolni téged.
2011. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez így természetes. Te is keresd a magad életét, tanulásban, barátkozásban, sportban, legyél énekkaros, vagy rajzszakkör, ilyesmi, aztán majd 10 - 15 év múlva megint jóbarátok lesztek az unokatesóddal.
2011. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim énekkaros rajzszakörös is vagyok, de az uncsimat jo ha havonta 2-szer látom és akkor se tud velem foglalkozni.
2011. máj. 28. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Szállj ki ebből... Majd egyszer visszahozza valami családi esemény, vagy esetleg szüksége lesz a segítségedre valamiben. De akkor majd ne durcizz, hanem tegyél úgy, mintha mindig is kedves unokatesók és egyben jóbarátok lettetek volna.
2011. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
már az előttem levők megadták a választ az egészre, szerintem amikor van 1 perc szabadideje mondd neki, hogy beszélni akarsz vele egy fontos dologról és mondd el, hogy ez rosszul esik és hogy te megérted, hogy most a barátnője az első, de szakíthatna némi időt rád is
2011. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!