Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolatnál, szerelmese...

Friss kapcsolatnál, szerelmesen miért kell szexpartner? Hogy tud úgy szerelmes lenni valaki, hogy közben más is érdekli? Nem mondom, megnézni esetleg megnézi az ember a másik neműt, de ez már nekem sok. Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Miért állsz le egy ilyen emberrel? Hagyd, hogy szexpartnerezzen
2011. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Férfiaknak megy. Nőknek nem.
2011. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De az igazi szerelem lehet attól?
2011. júl. 16. 19:48
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Ha szerelmes nem kell neki más,sajnálom,de a párod nem szerelmes beléd ha mást keres akár szex céljából,akár más célból. Kicsit részletesebben is elmesélhetnéd,hátha tudunk segíteni.
2011. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem szerelem. Tudom, mert én is voltam hülye kis pitsa, aki megcsalta a barátját 2 hónap után. Azt hittem, szerelmes vagyok, magamat sem értettem. Aztán megismertem a mostani barátomat, akit soha eszembe nem jutna megcsalni, mert valóban szerelmes vagyok belé. Tehát ha szeretsz valakit, nem csalod meg.
2011. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
És ezt nevezed te szerelmes kapcsolatnak?Menj mááár!Ez egy barom aki csak kihasznál!Lapátra vele!!!Ha csak nem szereted te is hármasban...
2011. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem, az ilyen nem igazi szerelem.
2011. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
19:48as vagyok,ha férfi,ha nő ha igazán szerelmes nincs szüksége másra,ok megnézi ha elmegy mellette esetleg,de a kapcsolat elején ha igazán szerelmes csak a párjára van szüksége,és csak Ő kell neki,igazán sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél
2011. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A haveromról van szó! Ismerem mindkét csajt, persze nem sejti a barátnője, hogy mellette félrekefél. Nálam ez nem menne. :S Viszont áradozik, hogy szereti a csajt! A másikba nem szerelmes, csak vonzónak tartja és ezek szerint nem tud ellenállni. Kicsit sajnálom is a csajokat, persze nem vagyok a haverra irigy, félre ne értsétek, csak más örülne ha mellette állna egy normális csaj, ő meg 2-vel is ezt csinálja. -.-
2011. júl. 16. 19:55
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Férfiaknak megy. Nőknek nem."

vaskos hazugság


amúgy hagyd az ilyeneket

2011. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!