Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki öngyilkossá...

Van itt olyan, aki öngyilkosságot követett el, de túlélte?

Figyelt kérdés
Mi változott utána a családodban? A családtagjaid hogyan kezelték?
2011. máj. 27. 18:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Olyan nincs, hogy öngyilkosságot KÖVETETT el, de túlélte. Max. olyan van, hogy megkísérelte, és azt élte túl...:D (Mivel az "elkövette" abban az esetben használatos, ha sikerrel is járt.)

Na, de nem kötözködök tovább.:D "Sajnos" nem tudok a kérdésre válaszolni, mivel se velem nem történt ilyesmi, se a családtagjaimmal/ismerőseimmel. De szerintem utána többet foglalkozik a família az illetővel (feltéve ha van családja).

2011. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Egy ötven év körüli hölgyet ismerek, aki huszonéves korában akart öngyilkos lenni. Kiugrott a harmadikról. Nem tudom, hogy hogyan viszonyult utána hozzá a családja, de azt tudom, hogy az lett az eredménye, hogy csak két bottal tud járni. Tehát érdemes százszor is átgondolni mielőtt "hozzáfog" az ember.
2011. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

a Szuleim osszetortek teljesen, a parom is kikeszult.

Csak ugy negedtek ki a korhazbol hogy ket hetig 24oras felugyelet volt melletem,egy rakat gyogyszert szedtem amitol kb olyan voltam mint egy zombi.

prommal is elbeszelgetett a psichiater es o tanacsolta hogyha megoldhato vigyazanak ram itthon,maskepp befekves.

Parom valallta,eljartunk kezelesekre es 1evig gyogyszeressen is kezeltek.

Sosem leszek olyan mint elotte,de eszem agaban nincs eldobni az eletem,megtanultam kezelni a problemakat,gyogyult vagyok immar 8eve.

2011. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én; a mai napig nem tudha a családom, de az én felfogásom sokat változott. Sosem követném el újra.
2019. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!