Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta nincsen egyetlen olyan igazi barátom sem akivel beszélgethetnék, és már nagyon hiányzik. Talán azért, mert nemrég volt egy rosszabb időszakom, amikor nagyon sok embert eltaszítottam magamtól, és azóta nagyon egyedül vagyok. Szórakozni se nagyon járok sehova, mert nincs kivel, úgy meg nem akarok menni, hogy senkit sem ismerek. Meg elég nehezen nyílok meg az embereknek és nem tudok kezdeményezni sem. De nem tudom mit kéne tennem hogy ez ne így legyen. Tudom, hogy már volt ilyen kérdés, de azokhoz már nem nagyon írnak ezért gondoltam kiírom újra mert nekem ez most nagyon aktuális probléma. 18/L
2011. okt. 8. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem sincsenek barátaim jó lenne már valaki:) 19/F

ha szombathelyi vagy barátkozhatunk:D

ha hiszel fiú és lány közti barátságba.

2011. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia, köszi hogy válaszoltál!

hiszek a fiú-lány barátságban, de budapesti vagyok sajnos. vagyis nem sajnos de nem szombathelyi :) de ha így is van kedved beszélgetni írj!

2011. okt. 8. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
internet mondjuk jó hely, most mész egyetemre/fősuliba nem? ott azért csak találsz valakit, meg nem tudom alapból milyen helyekre szeretsz járni?
2011. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

msn-em fészbukkom meg ilyesmim nincs.csak email.meg telefon de az drága lenne:D

esetleg itt is beszélgethetünk.

2011. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonlóan vagyok vele. Nem tudom neked mik a lehetőségeid, de nekem lenne esélyem, egyetemen elég sok emberrel találkozok, alakulnak ki kapcsolatok, de úgy érzem, hogy nagyjából ezek addig fognak tartani amíg tart ez az időszak. Most is bennmaradtam hétvégére kollégiumban, lent buli van, de engem valahogy megrémíszt ez a sok ember, meg bosszant, hogy nem tudok velük kapcsolatot kialakítani, így bejöttem inkább a szobába. :\ Ha gondolod beszélgethetünk. 20f
2011. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez kicsit bonyolult helyzet.


függ a személyiségedtől is, de így az írás alapján normálisnak tűnsz. ha barátságot keresel, akkor vagy felejtsd el, vagy fogadd el hogy nagyon nehéz kiépíteni. a barátság nem jön mint a kóborkutya, hanem ki kell építeni, sok közösen eltöltött idővel, bizalommal, szeretettel, közös érdeklődés sem árt, sok beszélgetés, tehát gyakorlatilag olyan dolgok amik ma már nem nagyon léteznek.


elmehetsz egyetemi bulikra meg hasonló szórakozóhelyekre, de ott barátságot 99% hogy nem fogsz kötni. főleg ha nem is kezdeményezel.


ha részleteket is írsz talán tudok mást tanácsolni, de ehhez tapasztalat kell, amit nem fogsz megszerezni cselekvés nélkül, ahhoz meg megint tapasztalat kell hogy növelje az önbizalmad. próbálkozz neten, budapesti vagy, nem a világ végén élsz, tele a város emberekkel

2011. okt. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! én viszont pest mellett lakom, küldj egy privit ha gondolod és beszélünk:) 20 L vagyok
2011. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!